Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

Doda już nie zagra w teatrze, ale przygotowała niespodziankę dla fanów!

Nie zobaczymy już Dody w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny. Przedstawienie po 2,5 roku znika z desek teatru. Sztuka przez cały czas cieszyła się dużą popularnością, a szczególnie komentowano występ Dody, która po raz pierwszy zmierzyła się wtedy z aktorskim zadaniem. Na pożegnanie piosenkarka przygotowała specjalne nagranie dla swoich fanów.

Doda już nie zagra w teatrze, ale przygotowała niespodziankę dla fanów!

Z desek Teatru Imka po ponad 2,5 roku znika sztuka „Słownik Ptaszków Polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny. Jedną z gwiazd spektaklu była Doda, która po raz pierwszy musiała poradzić sobie z aktorskim wyzwaniem. Piosenkarka bardzo dobrze wypadła na scenie, a dzięki niej postać Andżeliki nabrała charakteru. Sztuka od samego początku do końca cieszyła się dużą popularnością. Jednak wszystko, co dobre kiedyś się kończy – w Szczecinie po raz ostatni mogliśmy oglądać spektakl.

Jednak Doda nie zapomniała o swoich fanach. Przygotowała dla nich specjalny filmik!

„Specjalnie na koniec wystawiania naszej sztuki i dla wszystkich moich Fanów, którzy nie dali rady przez te dwa i pół roku wybrać się na spektakle z moim udziałem, przygotowałam film z moją sceną;) Mam nadzieję, że chociaż trochę poczujecie się jak w teatrze i spodoba Wam się moja rola ? Czekam na Wasze komentarze ❤️ Zupełnie nietędzy umysłowo i nieprzytuleni w inteligencji proszeni są o nie włączanie mojej sceny teatralnej, gdyż nic z niej nie zrozumieją.

Kończy się pewien etap??‍♀️Te dwa lata wspólnego grania na deskach różnych teatrów dały mi nową lekcje życia , nowa przygodę ,nowe wyzwanie! Dziękuje reżyserowi i aktorom za tworzenie tej sztuki. Nigdy jej nie zapomnę ? to na premierze w maju 2016 poznał mnie mój mąż…pa pa Andżelika ❤️??‍♀️niech i Tobie wyprostują się sprawy zametów pogięte jak firanki w przeciągu twojej sercowej Casablanki” – napisała piosenkarka na swoim fanpage.

Jak wam się podoba Doda w roli szalonej Andżeliki?

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ