Olga Frycz walczy o zgrabną sylwetkę! „Lubiłam swój brzuch”

Olga Frycz pokazała zdjęcie córeczki! Widać twarz dziewczynki!

Olga Frycz pod koniec września urodziła córeczkę Helenkę. Aktorka z powodzeniem odnajduje się w nowej roli. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa, a także pokazuje, jak spędza czas z dzieckiem. Gwiazda właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie z córeczką. Pierwszy raz na fotografii widzimy twarz dziewczynki!

Olga Frycz pokazała zdjęcie córeczki! Widać twarz dziewczynki!

Olga Frycz kilkanaście dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazała fanom Joanna Jędrzejczyk, sportsmenka i przyjaciółka gwiazdy, która za pośrednictwem InstaStories pogratulowała młodym rodzicom. 

Niedługo potem aktorka zdradziła, że poród miał miejsce w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Świeżo upieczona mama doceniła życzliwą atmosferę panującą w klinice. W jednym z wpisów podziękowała całemu personelowi za bardzo opiekę i wsparcie.

Teraz Olga Frycz poszła o krok dalej – pokazała zdjęcie z córeczką. Pierwszy raz na fotografii widzimy uroczą twarz dziewczynki!

Mama pełna energii

Pod zdjęciem aktorka napisała, że wraca do internetowego świata w przyszłym tygodniu, jest pełna energii i pomysłów. Nie da się ukryć, że macierzyństwo jej służy. 

“💋Jest bardzo wiele spraw o których chciałabym Wam napisać, tyle rzeczy, które chciałabym Wam polecić i tyyyyyle pomysłów, które chciałabym Wam “sprzedać ” i tylko czasu na to wszystko nie mam bo wpatrzona jestem w tę Istotę 24 godziny na dobę ❤️🤷🏼‍♀️❤️. Obiecuję, że od przyszłego tygodnia wracam z nową energią, z kolejnym wózkiem do polecenia, z super fajnymi kosmetykami dla mam i dla dzieci i z radami dla dziewczyn które szykują się do szpitala, co warto jeszcze zabrać moim zdaniem 🙂. Tymczasem nadal wpatrzona w Helenę życzę Wam spokojnej nocy ❤️. Dziękuję, że jesteście tu ze mną 💕❤️💕. #helenka #miłość #córeczka” – napisała Olga Frycz na Instagramie. 

Partnerem aktorki i ojcem dziecka jest Grzegorz Sobieszek. Para poznała się na zajęciach boksu tajskiego. Mężczyzna był prowadzącym. Już na pierwszych zajęciach zwrócił jej uwagę. Sobieszek od 12 lat trenuje sporty walki. 

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....