Dermamedic Palace Days – warto tu być

Lato stawia przed naszą urodą wiele wyzwań, ponieważ słona woda i słońce negatywnie wpływają na kondycję skóry i włosów. Jak temu przeciwdziałać? Radą posłużą specjaliści Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace. Klinika zaprasza na kolejną odsłonę wydarzenia Dermamedic Palace Days, która odbędzie się już 7 lipca.

Źródło: materiały prasowe

Dermamedic Palace Days to cykl spotkań ze specjalistami z dziedziny kosmetologii (i nie tylko), skierowany głównie do kobiet. Lipcowe spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie – jego motywem przewodnim będzie to, jak być piękną podczas wakacji.

Agnieszka Denis – kosmetolog Dermamedic Palace – podpowie w jaki sposób zadbać o urodę w czasie wypoczynku, na którym narażone jesteśmy na działanie intensywnego słońca i słonej wody. Dowiemy się również, jak zregenerować skórę po sezonie letnim. Jednym z elementów wydarzenia będzie prezentacja zabiegu Cryolift Filorga oraz przybliżenie uczestnikom właściwości działania kosmetyków i suplementów diety tej marki. Dodatkową atrakcję stanowić będzie trening z profesjonalnym coach’em oraz poczęstunek, o który zadba restauracja Przypraw Dopraw.

Siódme z cyklu spotkanie Dermamedic Palace Days odbędzie się 7 lipca 2015 roku w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie o godzinie 17:30. Więcej informacji znajdziecie na www.dermamedic.pl.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ