Twarz i dłonie – zadbaj o nie zwłaszcza zimą!

Linia Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm

Twarz i dłonie – bez wątpienia to właśnie one najbardziej narażone są na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Bez względu na to, jak mocno otulimy się ciepłymi ubraniami, buzia zawsze jest odsłonięta, a o rękawiczkach tak łatwo zapomnieć. Dlatego „zimowa pielęgnacja” to nie pusty slogan, a sposób, żeby cieszyć się każdym, nawet najbardziej mroźnym i wietrznym, dniem. Linia Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm to dwa kremy do twarzy – dla dorosłych i dla dzieci oraz krem do rąk, tworzące ochronny film, który zmniejsza ryzyko podrażnień i odmrożeń.

Aby pielęgnacja była efektywna, kosmetyki należy dobrać z jednej strony do indywidualnych potrzeb skóry, a z drugiej do warunków atmosferycznych, w jakich będziemy przebywać. Zwłaszcza lato i zima rządzą się swoimi konkretnymi prawami, kiedy to skóra narażona jest odpowiednio na promieniowanie UV czy słoną wodę lub wiatr, mróz i wysuszone przez centralne ogrzewanie powietrze. Takie warunki nie są dla niej optymalne, dlatego może zareagować przesuszeniem, zaczerwieniem, a nawet pękaniem. Ale czy to oznacza, że od grudnia do marca powinniśmy żyć online i nie opuszczać domu, póki słupek rtęci na termometrze konkretnie nie wzrośnie? Oczywiście, że nie. Po prostu należy odpowiednio zabezpieczyć skórę, zwłaszcza jej odsłonięte fragmenty, czyli twarz oraz dłonie. W linii Nivelazione Skin Therapy WINTER od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm znajdziemy trzy produkty opracowane przez zespól dermatologów, które idealnie zadbają o skórę, gdy za oknem królować będą mroźne zawieje.

Zimowy krem regenerujący do twarzy skutecznie chroni przed mrozem, wiatrem i smogiem, a także zapewnia aktywną regenerację i odbudowę suchej skóry. Zawarte w nim składniki aktywne: witamina E, PP, B5, kwasy Omega 3 i 6 oraz alantoina zabezpieczają skórę narażoną na działanie niskich temperatur i suchego powietrza. Już od pierwszej aplikacji krem łagodzi dyskomfort suchej skóry i tworzy film ochronny zmniejszający ryzyko odmrożeń, a stosowany jako kuracja głęboko odżywia i regeneruje skórę, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i opóźnia procesy starzenia.

Zimowy krem kojący do twarzy dla dzieci i niemowląt (od 6. m. ż.) już od pierwszego zastosowania chroni przed nadmiernym wysuszeniem naskórka w wyniku zmian temperatur, tworzy film ochronny zmniejszający ryzyko odmrożeń oraz łagodzi i koi wrażliwą skórę najmłodszych. Jest to możliwe dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, takim jak pantenol, alantoina, olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli i masło Shea. Regularnie stosowany krem utrzymuje właściwy poziom nawilżenia, przywraca funkcje receptora witaminy D (VDR) oraz pozostawia delikatnie natłuszczoną skórę.

Zimowy krem odżywczy do rąk skutecznie chroni i odżywia skórę rąk narażoną na działanie niskiej temperatury, wiatru i suchego powietrza. Formuła bogata w masło Shea, glicerynę, mocznik i olej arganowy odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, tworząc w ten sposób film zabezpieczający przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Ponadto, dzięki zawartości witamin A, E i F, kosmetyk regeneruje i wzmacnia płytkę paznokcia, a regularne stosowany przywraca skórze miękkość i elastyczność.

Zimowy krem regenerujący do twarzy, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 19,50 zł/ 50 ml

Zimowy krem kojący do twarzy dla dzieci i niemowląt, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 22 zł/ 75 ml

Zimowy krem odżywczy do rąk, Nivelazione Skin Therapy WINTER: 12 zł/ 75 ml

 

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta: https://ideepharm.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ