Co łączy Dodę z Dawidem Kwiatkowskim? Zaskakujące słowa artysty!

Dawid Kwiatkowski o chorobie alkoholowej mamy! “Mówię to po raz pierwszy w życiu”

Dawid Kwiatkowski zdradził fanom, że jego mama przez wiele lat zmagała się z chorobą alkoholową. Artysta bardzo chciał jej pomóc. Dzięki wsparciu bliskich oraz silnej woli kobiety udało się jej wygrać z alkoholizmem. Szczere słowa muzyka i jego mamy!

Dawid Kwiatkowski o chorobie alkoholowej mamy! “Mówię to po raz pierwszy w życiu”

Niewielu fanów Dawida Kwiatkowskiego wie, że muzyk ma za sobą bardzo trudne chwile, a wszystko za sprawą choroby alkoholowej swojej mamy. Jednak jest przekonany, że najgorsze ma już za sobą, gdyż pani Agnieszka wygrała walkę z alkoholizmem. Muzyk wierzy, że dzięki swojemu wyznaniu wleje nadzieję w serca wielu osób, które zmagają się z podobnym problemem. 

“Mówię to po raz pierwszy w życiu, bo wiem, że najgorsze mamy już za sobą. Wierzę, że nasza historia, którą szczegółowo opowiem w moim biograficznym filmie, może pomóc wielu ludziom. Mama wygrała walkę z chorobą alkoholową i jestem z niej cholernie dumny” – wyznał Dawid Kwiatkowski w rozmowie z “Party”.

Komu młody artysta zwierzał się ze swoich problemów? Gdzie szukał wsparcia? Więcej o trudnej drodze, jaką przeszedł dowiemy się za pośrednictwem jego filmu biograficznego. 

“Gdzie tylko się dało: w szkole u pedagoga, w domu opieki społecznej. O tej walce opowiem szczegółowo w moim biograficznym filmie, który ukaże się w przyszłym roku. Chcę to zrobić aby moi fani wiedzieli że nie można się bać! Wiem z doświadczenia, że wyjawienie bolesnych sekretów osobie, której się nie zna, jest często największym problemem – mówił wokalista.

/// HAPPYHARDTOUR TOUR x TODAY Przed chwilą wsiedliśmy do naszego samolotu i ruszyliśmy do Was! DZIŚ:16.30 RZEPIN 19.30 IMIELIN Z kim się widzę? 😉

Opublikowany przez Dawid Kwiatkowski Sobota, 7 lipca 2018

Walczył o mnie całym sercem

Mama Dawida Kwiatkowskiego jest dumna z syna. Wie, jak mocno o nią walczył, szczególnie wtedy, gdy ona chciała się poddać. Pragnie nadrobić stracony czas. 

“Wiem, ile zmarnowałam lat, i mam świadomość, jak poświęcili się dla mnie i moje dziecko, i moja mama. Będę robić wszystko, by Dawidowi to wynagrodzić, bo walczył o mnie całym sercem, ile tylko miał sił. Tak jak ja sama nie potrafiłam o siebie zawalczyć – mówiła pani Agnieszka, mama Dawida Kwiatkowskiego.

/// JESTEŚ x BACKSTAGEPrawie 250 000 wyświetleń "JESTEŚ" w ciągu 24h od premiery!Jak wrażenia? :)DZIĘKUJĘ!https://www.youtube.com/watch?v=V53eqxDprZwf.: patryczon

Opublikowany przez Dawid Kwiatkowski Czwartek, 11 stycznia 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...