polskie WAGs

Niemieckie WAGs ładniejsze od Polek? Zobaczcie zdjęcia!

Już dzisiaj wieczorem szykuje się wielki pojedynek między Polakami, a Niemcami! Jednak rywalizacja odbędzie się nie tylko na boisku, ale także na trybunach pomiędzy ukochanymi piłkarzy. Po naszej stronie zasiądą polskie piękności, ale nie zapominajmy, że niemieccy piłkarze również mają się kim pochwalić. Prezentujemy Wam najpiękniejsze i najbardziej znane wybranki naszych dzisiejszych przeciwników. Jak Wam się podobają ich partnerki?

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny?

polskie WAGs

Niewątpliwie polskie WAGs wyróżniają się w Nicei swoją urodą i seksapilem. Zagraniczne media chwalą ich wdzięk oraz pewność siebie. Szczególnie zachwycają się Anną Lewandowską, która jest nie tylko piękną kobietą, ale również sama jest sportowcem oraz znakomicie zna się na fitnessie i zdrowym żywieniu.

Niedawno magazyn „Daily Mail” opublikował pierwszy ranking WAGs Euro 2016. Wśród najpiękniejszych WAGs znalazła się Marina Łuczenko, nowopoślubiona żona Wojciecha Szczęsnego.

Celia Jaunat (partnerka Grzegorza Krychowiaka), Sara Boruc (żona Artura Boruca), Dominika Grosicka (żona Kamila Grosickiego) czy Jessica Ziółek (wybranka Arkadiusza Milika) też prezentują się fantastycznie, a swoimi zdjęciami chwalą się na portalach społecznościowych. Nie możemy nie wspomnieć, że ostatnio coraz bardziej popularna staje się dziewczyna 19-letniego Bartosza Kapustki, Klaudia Adamczyk, która interesuje się modelingiem oraz prowadzi własny biznes w Krakowie.

Niemieckie WaGs na celowniku

Przed dzisiejszym meczem warto również wspomnieć o ukochanych naszych przeciwników. One również robią światowe kariery, są niezwykle popularne i zachwycają media swoją urodą. Poniżej przedstawiamy 5 najsłynniejszych niemieckich WAGs! Która z nich jest najładniejsza?

Ana Ivanović – partnerka Bastiana Schweinsteigera

 Ana Ivanović wags

Montana Yorke, ukochana Andre Schuerrle

Montana yorke zdjęcie

Ann-Kathrin Brommel, wybranka Mario Gotze

Anna kathrin Brommel

Cathy Fischer, żona Matsa Hummelsa

Cathy Fischer

Mandy Capristo, partnerka Mesuta Oezila

Mandy Capristo

 Trudno nam powstrzymać się przed porównaniem ich do naszych dziewczyn. A może Polki wśród światowych WAGs nie mają konkurencji? Jak myślicie? 😉

Źródło zdjęć: Instagram

____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ