Bill Pullman o Piotrze Woźniaku-Staraku! Jak go wspomina?

Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go wspominają?  

Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Kinga Rusin dobrze znała Agnieszkę Woźniak-Starak i jej męża. Dziennikarka nie może uwierzyć, że doszło do takiej tragedii. Sercem jest z rodziną tragicznie zmarłego producenta. 

Jeden dzień, chwila nieuwagi i … koniec. Ciągle nie mogę uwierzyć. Tyle planów, tyle marzeń, tyle możliwości i koniec…Bardzo smutno. Myślami i sercem z rodziną i bliskimi. To dla nich straszne dni. Nie sposób wyobrazić sobie tego bólu – napisała Kinga Rusin.

Starak z „Wisłocką”

Magdalena Boczarska współpracowała z producentem filmowym za sprawą głośnego filmu opowiadającego historię Michaliny Wisłockiej. Aktorka wyznała, że Piotr Woźniak-Starak był jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Nigdy go nie zapomni i żałuje, że nie zrobią wspólnie kolejnej produkcji, a niedługo mieli zaczynać pracę na planie filmowym.

„Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić… Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie.

Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją „siostrą”. Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie ? Twoja „Miśka” – czytamy w mediach społecznościowych Magdaleny Boczarskiej.

https://www.instagram.com/p/BtdYLXegZ67/

 Najlepsza „Sister”

Agnieszka Włodarczyk również kolegowała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jest mu wdzięczna za to, że zawsze przy nim dobrze się czuła, jego gościnność, zaufanie i poczucie humoru. Do zmarłego przyjaciela ma jeszcze jedną prośbę. 

„Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy… Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie… Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach… Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny… Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć… Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś.  Wariacie Ty nasz?? Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę… Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra” – napisała Agnieszka Włodarczyk.

https://www.instagram.com/p/B1ehOkDofyo/

———————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ