Margaret wystąpi w polskiej Eurowizji z piosenką „Tempo”?

Margaret przez hejt chodzi do psychologa: Jestem bardzo wrażliwą osobą

Margaret po raz drugi wzięła udział w Melodifestivalen – szwedzkich preselekcjach do międzynarodowego Konkursu Eurowizji. Niestety tym razem gwieździe nie poszło – nie dostała się do finału. Co piosenkarka myśli o polskich eliminacjach do konkursu i jak radzi sobie z hejtem?

Co dalej z Eurowizją?

Margaret brała udział w szwedzkich preselekcjach, jednak odpadła w półfinale, zajmując piąte miejsce. Przypominamy też, że dwa lata temu piosenkarka w polskich preselekcjach zaprezentowała piosenkę “Cool Me Down” i zajęła wtedy drugą pozycję, a na międzynarodowy finał pojechał Michał Szpak. Jakie zdanie ma artystka na temat Eurowizji?

„Wiele razy udzielałam wywiadów na temat tej Eurowizji i później gdzieś tam to oglądałam i zawsze miałam wrażenie, że nigdy nie ma meritum całej tej sprawy. Bo to nie jest tak, że ja jestem jakoś obrażona na tę Eurowizję i że jakoś super nie chcę i tak dalej… Tylko ja bardzo realnie podchodzę do rzeczy, które robię” – powiedziała w rozmowie z portalem eurowizja.org.

Czy rozważa ponowny udział w polskich preselekcjach do Eurowizji? Tak, ale tylko pod pewnymi warunkami. To musiałoby być profesjonalne przedsięwzięcie!

„Jeżeli Telewizja Polska miałaby pieniądze, bo umówmy się, to się wiąże z pieniędzmi również, na występ, na promocję, więc jeśli znaleźliby pieniądze, chęci, uruchomili kontakty… Tylko wiesz, to nie jest proste. Jeżeli byłaby szansa, żeby to zrobić dobrze, bo to o to chodzi, ponieważ pojechać na Eurowizję i sobie zaśpiewać, to jest strata czasu. Wolę sobie poleżeć z psem w domu” – zadeklarowała artystka.

View this post on Instagram

Keep up the #tempo.can u

A post shared by Margaret (@margaret_official) on

Margaret przez hejt chodzi do psychologa: Jestem bardzo wrażliwą osobą

Jednak myli się ten, co sądzi, że wszelkie zawirowania w życiu gwiazdy nie dotykają jej serca. Gwiazda od dawna korzysta z pomocy psychologa, który pomaga przetrwać jej burze w życiu, a także nie załamywać się po usłyszeniu niemiłych komentarzy.  

„Doświadczyłam bardzo boleśnie hejtu. Ja też jestem w ogóle bardzo wrażliwą osobą, chociaż udaję, że nie jestem. Do dzisiaj chodzę na terapię do psychologa, ponieważ bardzo często nie radzę sobie z tym wszystkim, co się dzieje, co ktoś o tobie mówi, co ktoś ci wmawia. Jest to bardzo bolesne i ciężkie” – mówiła artystka.

Teraz jest już znacznie lepiej. Gwiazda nauczyła się radzić sobie z hejtem, a także otacza się życzliwymi ludźmi – to działa.

„Mam twardy tyłek, już się nauczyłam sobie z tym radzić, mam fajnych ludzi wokół siebie. I jest raźniej i lepiej z nimi”, wyjaśniła.

View this post on Instagram

Tonight! Lets go 🎈 RING 099- 208-07 #tempo #melodifestivalen

A post shared by Margaret (@margaret_official) on

—————————————————————————————————–Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

603 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
gliński
Gliński grzmi: POLIN nie chciało konferencji o L. Kaczyńskim. Muzeum: nieprawda

Urzędujący dyrektor i twórca sukcesu muzeum POLIN Dariusz Stoła, mimo wygrania w konkursie, wciąż nie...