Czego nie lubi mama Małgorzaty Rozenek? Gwiazda zdradziła, za co ją krytykuje!

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi „Ameryka Express”?

Już niedługo kolejna edycja „Ameryka Express”, jednak tym razem bez Agnieszki Woźniak-Starak, która poprowadzi nową edycję Big Brothera. Kto zatem zostanie gospodynią podróżniczego reality show? Mówi się o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Czy gwiazda ma duże szanse i co ona sama myśli o tym przedsięwzięciu?

Agnieszka Woźniak-Starak już 18 lat temu na antenie TVN śledziła Big Brothera. Uważa, że ten program na zawsze zmienił polską telewizję, więc ani chwili nie wahała się, gdy dostała propozycję poprowadzenia kultowego reality show! Zdecydowała również, żerola gospodyni „Ameryka Express” przypadnie komuś innemu, gdyż nie udałoby się jej pogodzić udziału w dwóch programach telewizyjnych.

„Nie udałoby mi się pogodzić dwóch programów, chociaż przez moment był taki pomysł, ale wtedy ekipa “Ameryka Express” musiałaby czekać z wyjazdem na zdjęcia do lipca, a to trochę za późno. Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał “Big Brother” – mówiła dziennikarka.

Będzie trudno dorównać Agnieszce

Jednak mówi się, że Agnieszkę Woźniak-Starak w „Ameryka Express” zastąpi Małgorzata Rozenek-Majdan! Co na to sama zainteresowana? Nie mówi nie, ale zdaje sobie sprawę, że poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko.

„Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce” – zdradziła w rozmowie z „Party” Małgorzata.

https://www.instagram.com/p/BtjJchxBgne/

Osoby z produkcji poważnie zastanawiają się nad ostateczną decyzją.

Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – mówiła Marta Wiech, producentka „Ameryka Express”.

Przypominamy, że Agnieszka Woźniak-Starak była prowadzącą reality show od samego początku. Pierwsza edycja  “Azja Express” została zrealizowana w państwach Dalekiego Wschodu: Wietnamie, Laosie, Kambodży oraz Tajlandii. Drugi sezon programu nakręcono na Sri Lance oraz w Indiach. Jesienią 2018 program powrócił w nowej odsłonie, na nowym kontynencie i z nową nazwą – “Ameryka Express”. Reality show zrealizowano w Ameryce Południowej – w Ekwadorze i w Peru. Czyżby już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan wpisze się w innej roli (wcześniej była uczestniczką) w historię popularnego reality show?

https://www.instagram.com/p/BtlPaSoh4vD/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ