MARINA W WYWIADZIE: NIGDY NIE CHCIAŁAM BYĆ PRODUKTEM

Marina ambasadorką marki Wibo. Jaki jest jej ulubiony kosmetyk tej firmy? Znacie go!

Marina Łuczenko może pochwalić się nie tylko długimi, zadbanymi włosami, ale również piękną skórą oraz modnym makijażem. Gwiazda została ambasadorką kosmetycznej marki Wibo. Piosenkarka zdradziła, jaki jest jej ulubiony produkt tej firmy. Też go lubicie?

Marina ambasadorką marki Wibo

Marina Łuczenko została twarzą najnowszej kolekcji marki Wibo. Piosenkarka zdradziła, że firma jest bliska jej sercu, gdyż kupowała te kosmetyki, gdy była nastolatką. Bardzo ucieszyła się z tej współpracy.

– Marka Wibo jest bliska mojemu sercu, gdyż to właściwie były moje pierwsze kosmetyki. Jak  byłam młodziutką dziewczyną, miałam trzynaście, czternaście lat, to za swoje pieniądze ze skarbonki kupowałam te kosmetyki. Darzę tę markę sentymentem, dlatego jak pojawiła się ta propozycja, to aż się ucieszyłam, powiedziałam „Wow” – mówiła Marina w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Opublikowany przez MaRina na 5 lutego 2018

Ulubiony kosmetyk – każda może go mieć!

Wokalistka zdradziła, że zawsze ma ze sobą bibułki matujące, puder transparentny i nawilżające błyszczyki. A jaki jest jej ulubiony kosmetyk marki Wibo? To paletka do konturowania twarzy – Pro Contour Palette, gdyż w jest mała, a znajdują się w niej aż trzy kosmetyki! Ma jeszcze inne upatrzone kosmetyki?

„W Wibo podoba mi się, że oni są totalnie na czasie z trendami, ostatnio były modne błyszczyki w stylu Kylie Jenner i oczywiście u nich są i nie odstępują jakością od tych zagranicznych marek. Najbardziej cenię markę za to, że jakość idzie w parze z dobrą ceną. To cena na każdą kieszeń i każdy może sobie pozwolić na te kosmetyki” – przekonuje piosenkarka.

Dlaczego marka zdecydowała się na współpracę z marką?

„Oprócz niezwykłej urody Marina charakteryzuje się również wyjątkowym talentem, a jej styl i charyzma idealnie wpisują się w charakter marki. Jesteśmy pewni, że współpraca z Mariną odmłodzi wizerunek WIBO i doda mu kobiecej energii” – mówiła Natalia Pietrusiak, Dyrektor Kreatywna.

Kupujecie kosmetyki marki Wibo? Macie ulubione?

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...