Instragram/kensingtonroyal

Książe William i Kate Middleton znaleźli skuteczny sposób na usypianie dzieci!

Wielu rodziców dobrze wie, jak trudno położyć swoje pociechy do spania. Zazwyczaj dzieci wcale nie mają ochoty grzecznie pójść do łóżeczka. Ten problem dotyczy także pociech księcia Williama i księżnej Kate. Jednak niedawno królewska para znalazła skuteczny sposób na usypianie swoich maluchów! Ta metoda nas zaskoczyła! Przeczytajcie!

Instragram/kensingtonroyal

Pora na odpoczynek? Niekoniecznie!

Książe William i Księżną Kate bardzo kochają swoje dzieci. Jednak oni również wieczorem chcą mieć „chwilę” dla siebie oraz marzą o tym, aby się zrelaksować, ale to nie jest takie proste, gdyż ich pociechy wcale nie chcą pójść spać, lecz wolą bawić się do późnych godzin wieczornych! Jednak królewska para szybko poradziła sobie z tym problemem…

Kontrowersyjna metoda

Od niedawna królewska para ma konto na Instagramie. Małżonkowie regularnie zamieszczają tam rodzinne zdjęcia. Biorą też udział w licznych wydarzeniach kulturalnych i charytatywnych, podczas których chętnie rozmawiają z innymi ludźmi o codziennych sprawach. Ostatnio książe William zdradził skuteczny sposób na usypianie swojego synka, księcia George! Myślicie, że rodzice czytają mu bajkę albo śpiewają spokojne kołysanki do snu? Być może, ale to nie te „metody” sprawiają, że maluch znajduje się w objęciach Morfeusza. Okazało się, że chłopca najbardziej uspokaja…kapanie wody z kranu! Mężczyzna wyznał, że już po kilku minutach takich dźwięków chłopiec zasypia. Nie spodziewałyśmy się takiego pomysłu!

Czy Wy też zamierzacie wypróbować „królewski” sposób na usypianie dzieci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4664 More posts in Newsy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...