Music & Water Festiwal tuż przed nami!

Już w najbliższy weekend rozpocznie się pierwsza edycja Music & Water Festival. 27 i 28 sierpnia Rybnik zamienie się w stolicę muzyki i rozrywki. Zobacz jakie atrakcje czekają na fanów!

Po Pierwsze Inauguracja

Festiwal rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia w Strefie Woda , od spektakularnego pokazu Światło i Woda. To niesamowite laserowe show, wyświetlane na wodnych kurtynach. Muzykę do pokazu zagra na  żywo Konrad Jeremus  z zespołu Proletaryat. Usłyszymy jego kompozycje oraz aranżacje Pink Floyd, Guns N’ Roses, AC DC. Tuż po świetlnym pokazie na scenie w Rybniku wystąpi nagrodzony statuetką Fryderyka za najlepszy debiut roku polski duet muzyczny The Dumplings. Sobotnią zabawę zakończy DJ DIO i jego sztandarowy Ibiza Project.

Po drugie Strefa Woda

Dnia następnego Strefa Woda zaprasza już od godziny 10.00 . Organizatorzy wydarzenia stawiają na łączenie przyjemności. Wchodząc na teren festiwalu, uczestnicy będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji Strefy Woda, którą tworzą: Kąpielisko Ruda oraz Wake Park. Chętnym do skorzystania  z kompleksu basenów, wodnych niecek, zjeżdżalni umilą czołowi przedstawiciele nowej fali polskiego elektronicznego popu – XXANAXX oraz śmietanka polskich DJ-ów. Muzyczne atrakcję będą odbywać się na trzech scenach: Small Stage, DJs Stage, Water Stage.

Po trzecie Sport

Znakiem charakterystycznym Strefy Woda będzie specjalnie skonstruowana scena na środku jeziora, do której każdy będzie mógł podpłynąć i posłuchać setów DJ-skich. Fani sportów wodnych  będą mieli do wyboru łódki żaglowe, wiosłowe, kajaki, rowery wodne oraz sprzęt  windsurfingowy. Dla zwolenników nowocześniejszej formy rozrywki Music & Water Festival oferuje rozpowszechniony przez Hawajczyków w latach 90., najszybciej rozwijający się sport wodny na świecieStand Up Paddle oraz pochodzący z Australii Wake, do którego wyciąg od niedawna oferuje Centrum Sportów Wodnych Big Blue.

Po czwarte DJ’e

Gwiazdami sceny klubowej będą: nieoficjalnie nazywana „matką chrzestną polskiego clubbingu” Novika oraz Mr. Lex – DJ grywający w znaczących klubach całej Polski , współtwórca dwóch części kompilacji Friendly Beats”. Oboje są członkami kolektywu Beats Friendly i od lat funkcjonują jako prywatny i sceniczny duet. Poza nimi wystąpią: Tomasz Manderla, kompozytor i  DJ pochodzący z Rybnika;  DJ Wilk, na stałe grający w Barcelonie, supportował  m.in. Jessie Ware i Chainsmokers; Kiano, producent i kompozytor, zakochany w nu-discowych oraz deepowych brzmieniach;  Chris JAXX, wychowanek DJ Adamus’a ; Tenesee – specjalista od house’u oraz MC Jacob A – bez wątpienia najlepszy polski wokalista sceny klubowej.

Po piąte Główna Scena

Czwarta, największa scena, powstanie na stadionie , głównym obiekcie piłkarskim oraz żużlowym w Rybniku. Na wieczorne koncerty zapraszamy od godziny 19:00. Zagraniczną gwiazdą będzie brytyjski duet elektroniczny HURTS. Zespół zdobył serca fanów na całym świecie wydając w 2010 roku debiutancki album „Happiess”. HURTS promuje obecnie swój trzeci album Surrender”. Tuż po festiwalu, 30 sierpnia, Theo Hutchcraft będzie obchodził swoje 30 urodziny. Koncert na Music & Water Festival będzie doskonałym intro do obchodów tej okrągłej rocznicy. Na Głównej  Scenie wystąpią również artyści z Polski –  Dawid Podsiadło oraz Natalia Nykiel.

Źródło: Informacja prasowa

_____________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ