Flakka

Flakka – bardzo groźny “narkotyk zombie” trafił do Polski

Policję i służby medyczne przeraża dopalacz o nazwie Flakka. To groźny narkotyk, po którym osoby wpadają w szał i zachowują się jak zombie. 

Jak czytamy w opisie medialnym: “Zawsze jest ten sam schemat. Agresor ma nadludzką siłę, jest odporny na ból, działa w amoku, jak zombie. Rzuca się na samochody, przeskakuje przez okna, nie zwraca uwagi na niebezpieczeństwo.”

Narkotyk  Flakka powoduje groźny szał i najprawdopodobniej jest już dostępny w Polsce. 

Policja i służby sanitarne badają przypadek mężczyzny ze Świnoujścia, który pod wpływem substancji rzucał się na przejeżdżające samochody, nie reagował na ból po zderzeniu z nimi oraz nie dawał się uspokoić. Po tym jak zabrało go pogotowie, mężczyzna zmarł.

– Gromadzimy materiały dowodowe. Przeprowadzona została sekcja zwłok mężczyzny. Czekamy na opinie biegłych toksykologów. Wtedy poznamy przyczynę śmierci, dowiemy się, czy mężczyzna był pod wpływem środków psychotropowych – powiedziała Wirtualnej Polsce rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Sochalska-Biranowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3908 More posts in Newsy category
Recommended for you
Jak Norbi czuje się w "Jaka to melodia"? Anna Popek uchyla rąbka tajemnicy!
Norbi jest dumny z wyników oglądalności „Jaka to melodia?”. Program czeka lifting

Wokalista nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej „Jaka to melodia?”. Przyznaje, że został...