Newsweek hejtuje Lewandowskich? Kamil Haidar broni słynną parę!

„Oszałamiająca WAG w drodze do Chelsea” Czym Ania Lewandowska podbija serca Anglików?

Czy Robert Lewandowski przejdzie do londyńskiej Chelsea? Tego jeszcze nie wiemy, ale pewne jest, że jego żona Ania miałaby szanse zostać gwiazdą wśród WAGs klubu z Londynu. Co piszą zagraniczni dziennikarze o ukochanej Lewego?

„Oszałamiająca WAG w drodze do Chelsea” Czym Ania Lewandowska podbija serca Anglików?

Brytyjskie media podają, że Robert Lewandowski jest na samym szczycie listy najbardziej pożądanych piłkarzy na Stamford Bridge. Mówi się, że Polak może kosztować nawet  100 milionów euro. Gdyby transfer doszedł do skutku, to kapitan polskiej reprezentacji byłby najdroższym piłkarzem w historii angielskiej drużyny. Jednak podobno klub jest bardzo zdeterminowany, by pozyskać Polaka. Dziennikarze zauważają, że Chelsea zyskałaby nie tylko świetnego zawodnika, ale również nową piękną i zdolną WAG.  

„Cel transferowy Chelsea Londyn, Robert Lewandowski, to wielki szczęściarz. Jego żona Anna to piękna i cudowna kobieta” – możemy przeczytać w „Daily Star”.

Prasa określa ją jako oszałamiającą i już zapowiada przybycie ukochanej Polaka do Wielkiej Brytanii.

„Oszałamiająca WAG w drodze do Chelsea” – dodaje brytyjska gazeta.

https://www.instagram.com/p/BjAYqWjlEhR/?hl=undefined&taken-by=annalewandowskahpba

Ma wszystko, by ją pokochali

„Daily Star” informuje, że z Chelsea niedługo prawdopodobnie pożegna się Alvaro Morata, a wraz z nim jego partnerka Alice Campello, którą kibice uwielbiali. Jednak Ania Lewandowska ma wszystko, by stać się nową ulubienicą fanów londyńskiej Chelsea. Polacy ją kochają, a czy Brytyjczycy również zapałają do niej sympatią?

„Modelka fitness zbudowała armię ponad 1,7 mln fanów na Instagramie, gdzie można podziwiać jej zdjęcia w strojach kąpielowych” – pisze tabloid.

Niestety klub nie zakwalifikował się do rozgrywek Ligi Mistrzów. Czy mimo tej porażki Robert Lewandowski zdecyduje się na przeprowadzkę z Monachium do Londynu? Czekamy na decyzję! 

https://www.instagram.com/p/BiWQ6sSFoMy/?hl=undefined&taken-by=annalewandowskahpba

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ