Brad Pitt Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się! Jaki jest powód rozstania?

Angelina Jolie i Brad Pitt, najgorętsza para Hollywood, rozstaje się po 12 latach związku! Co prawda o kryzysie w ich małżeństwie mówiło się już od dawna, ale niewielu wierzyło, że zakończy się on rozwodem! Jaki jest powód rozstania słynnej pary i kto przejmie opiekę nad szóstką dzieci?

Brad Pitt Angelina Jolie

Tak to się zaczęło! Pamiętacie?

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się 12 lat temu na planie filmu „Pan i Pani Smith”, w którym grali główne role. Ich znajomość szybko przerodziła się w płomienny romans. Wtedy aktor był jeszcze mężem Jennifer Aniston, jednak zostawił ją właśnie dla Jolie. Para wzięła ślub dopiero dwa lata temu. Aktorzy mówili, że na sformalizowanie związku zdecydowali się na prośbę ich biologicznych i adoptowanych dzieci.

Dlaczego się rozstają?

W poniedziałek Angelina złożyła w sądzie pozew o rozwód. Prawnik Jolie, Robert Offer, oświadczył, że ta decyzja została podjęta ze względu na zdrowie rodziny. Dodał również, że aktorka nie będzie komentować sprawy oraz prosi o uszanowanie prywatności jej rodziny. Portal „TMZ” donosi, że Angelina domaga się wyłącznej opieki nad dziećmi, gdyż jest zaniepokojona metodami wychowawczymi Brada. Jak na te wieści zareagował Pitt? Magazynowi „People” aktor powiedział, że jest bardzo zasmucony zaistniałą sytuacją i teraz najważniejsze jest dobro ich dzieci.

Wiele wskazuje na to, że Brad teraz będzie rozwodził się po raz drugi. Dla Angeliny będzie to trzecie rozstanie – wcześniej była żoną Jonny’ego Lee Millera i Billy’ego Boba Thortona.

Pitt miał romans?

Zagraniczne media podejrzewają, że prawdziwym powodem rozstania jest romans Brada Pitta z Marion Cotillard. Mówi się, że aktorzy romansowali na planie filmu „Sprzymierzeni”. Podobno Angelina wynajęła nawet prywatnego detektywa, który potwierdził, że jej mąż spotyka się z Cottilard. Tego było dla Jolie za wiele.

Inne źródła donoszą, że Pitt ma problemy z alkoholem. Nie pomagały nawet tłumaczenia, że przez nadużywanie napojów procentowych niszczy rodzinę.

 Jaka jest prawda? Tego raczej prędko się nie dowiemy. Jednak nie możemy uwierzyć, że to już koniec małżeństwa najsłynniejszej pary Hollywood – Brangeliny. A może to tylko sen?


Źródło zdjęć: www.ibtimes.com

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ