Córeczka Otylii Jędrzejczak wita na świecie małą Klarę Lewandowską!

Córeczka Otylii Jędrzejczak wita na świecie małą Klarę Lewandowską! W jaki sposób?

Anna i Robert Lewandowscy 4 maja powitali na świecie swoją córeczkę Klarę. Ta wiadomość zelektryzowała media! Z gratulacjami pospieszyli członkowie PZPN, Bundesliga i Bayern Monachium. Do życzeń dołączyły również polskie gwiazdy. Otylia Jędrzejczak opublikowała piękną fotografię! Zobaczcie!

Wyjątkowy dzień

Na tę wiadomość czekali wszyscy! Anna Lewandowska 4 maja urodziła pierwsze dziecko. Dumny tata pochwalił się radosną nowiną na Facebooku i Instagramie. W mgnieniu oka jego profile oraz trenerki zapełniły się gratulacjami od fanów. Życzenia złożyli również członkowie PZPN, Bundesliga i Bayern Monachium. Nie zabrakło też gratulacji od plejady polskich gwiazd. Pogratulowali już m.in. Katarzyna Zielińska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Maja Sablewska, Joanna Korniewska, Karolina Ferenstein-Kraśko, Marcin Gortat oraz Krzysztof Gojdź.

Córeczka Otylii Jędrzejczak wita na świecie małą Klarę Lewandowską!

Również Otylia Jędrzejczak pogratulowała świeżo upieczonym rodzicom! Pływaczka wstawiła piękne zdjęcie swojej córeczki Marceliny. Pod fotką napisała:

„Marcelinka wita na świecie Klarę :)) Gratulacje dla szczęśliwych rodziców @annalewandowskahpba @_rl9 ???” –   czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/BTrIev_hzej/?taken-by=otyliaswim

Przypominamy, że Otylia Jędrzejczak sama niedawno została mamą. Pod koniec kwietnia sportsmenka urodziła córeczkę, której wraz z ukochanym nadała imię Marcelina.

Pływaczka podczas ciąży często pokazywała fanom, jak spędza wolny czas, jakie ćwiczenia wybiera oraz co je. Po porodzie to się nie zmieniło. Jedynie co uległo zmianom, to godziny dodawania zdjęć. 😉 Niedawno Jędrzejczak zdradziła, że o piątej rano już jest na nogach. Pokazała również fotkę swojego nowego „przyjaciela” – laktatora.

https://www.instagram.com/p/BTSuBEiBNgT/?taken-by=otyliaswim

Myślicie, że Ania Lewandowska również często będzie publikować fotki z maleństwem oraz planuje dzielić się spostrzeżeniami młodej mamy? A może napisze o tym książkę? Jesteśmy przekonani, że cieszyłaby się ona dużym powodzeniem wśród pań, a może nawet tatusiów!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/otyliaswim/ oraz www.facebook.com/Otylia Jędrzejczak, Mistrzyni Olimpijska w pływaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ