Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Sienkiewicz rzadko pokazywała swoje zdjęcia w ciąży, gdyż ceni swoją prywatność. Jednak tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i pokazała swoją nowo narodzoną córeczkę! Zobaczcie!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, której aktorka wraz z mężem nadała imię Marysia. Gwiazda często przyznawała, że w ostatnich miesiącach nie zawsze czuła się dobrze, jednak teraz czeka ją znacznie więcej nowych wrażeń.

„Od kilku dni Marysia jest już z nami !!!🤱🥳🍾🎉🎀🎈 Imprezę czas zacząć 🤱🤪👼👨‍👩‍👧‍👧🍼☕️ #momoftwo #babygirl #momlife #motherhood” – napisała aktorka na Instagramie pod uroczym zdjęciem z córeczką.

Agnieszka Sienkiewicz nie miała problemów z tym, by napisać, że w ciąży nie zawsze był kolorowo. Gwiazda nie zawsze miała dobry humor, starała dobrze się odżywiać, ale w rzeczywistości bywało różnie. Brakowało jej też energii do działania. 

“To był długi i trudny dzień….. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą…. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska 😜😜😜 ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć” – pisała aktorka na Instagramie. 

Życzymy, aby Agnieszka Sienkiewicz znalazła czas nie tylko na opiekę nad córeczką Marysią, ale również na odpoczynek. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...