Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Sienkiewicz rzadko pokazywała swoje zdjęcia w ciąży, gdyż ceni swoją prywatność. Jednak tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i pokazała swoją nowo narodzoną córeczkę! Zobaczcie!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, której aktorka wraz z mężem nadała imię Marysia. Gwiazda często przyznawała, że w ostatnich miesiącach nie zawsze czuła się dobrze, jednak teraz czeka ją znacznie więcej nowych wrażeń.

„Od kilku dni Marysia jest już z nami !!!?????? Imprezę czas zacząć ????‍?‍?‍??☕️ #momoftwo #babygirl #momlife #motherhood” – napisała aktorka na Instagramie pod uroczym zdjęciem z córeczką.

https://www.instagram.com/p/B0Ot5eGiftA/

Agnieszka Sienkiewicz nie miała problemów z tym, by napisać, że w ciąży nie zawsze był kolorowo. Gwiazda nie zawsze miała dobry humor, starała dobrze się odżywiać, ale w rzeczywistości bywało różnie. Brakowało jej też energii do działania. 

„To był długi i trudny dzień….. Chyba należę do osób, które uważają, że ciąża to stan jednak „ciutkę” przereklamowany!!! ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️ Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą…. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska ??? ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć” – pisała aktorka na Instagramie. 

Życzymy, aby Agnieszka Sienkiewicz znalazła czas nie tylko na opiekę nad córeczką Marysią, ale również na odpoczynek. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ