Niespodziewany hejt na mamę Ani Przybylskiej! Dlaczego?

Radosław Piwowarski napisał list do mamy Anny Przybylskiej: „Droga Pani Mamo”. Niezwykłe słowa!

Anna Przybylska zmarła 5 października 2017 roku na raka trzustki. Już  27 września ukaże się pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia aktorki. W książce znajdziemy wiele wspomnień dotyczących gwiazdy. Jednym z jej przyjaciół był reżyser Radosław Piwowarski. To on odkrył aktorski talent dziewczyny. Młodziutka aktorka zagrała w jego filmie. Mężczyzna zobowiązał się przed mamą nastolatki, że roztoczy nad nią opiekę. Czy dotrzymał obietnicy? Przeczytajcie jego list do Krystyny Przybylskiej!

Radosław Piwowarski napisał list do mamy Anny Przybylskiej

Autorami biografii Anny Przybylskiej są dziennikarze Gazety Wyborczej – Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki. W książce znajdziemy wiele wspomnień dotyczących aktorki. Jej talent odkrył reżyser Radosław Piwowarski. W 1996 roku zagrała w jego filmie „Ciemna strona Wenus”. Mężczyzna zobowiązał się wtedy przed mamą nastolatki, że będzie się nią opiekował. Obietnicy dotrzymał. Przeczytajcie, jaki list napisał wtedy do mamy młodej aktorki.

 „Droga Pani Mamo. Właśnie skończyliśmy zdjęcia z Anią. Pamiętając o Pani zaufaniu, z jakim oddała nam Pani córkę, chcę Panią zapewnić, że go nie zawiedliśmy. Oddajemy Anię całą i zdrową i być może jeszcze trochę mądrzejszą – czytamy we fragmentach biografii Anny Przybylskiej, który opublikował portal wysokieobcasy.pl.

Gratuluję córki

Ania była wtedy jeszcze przed maturą. Jak oceniał jej pracę reżyser? To był dobry wybór?

„Mam nadzieję, że ta przygoda nie odbije się na jej maturze. Z pracy z Anią jestem bardzo zadowolony. Utwierdziła mnie, że dokonałem dobrego wyboru. Przez cały czas była miła, zdyscyplinowana, grzeczna. Cała ekipa bardzo ją lubi. Na ekranie wygląda bardzo dobrze. Jest zdolna, choć nie można jeszcze powiedzieć, że jest aktorką. Rozstajemy się w przyjaźni. Będę o niej pamiętał. Życzę Pani zdrowia, gratuluję córki – zakończył Radosław Piwowarski.

Czekacie na biografię Anny Przybylskiej?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ