Pleśń i mole w batonie Ani Lewandowskiej? Ewa Chodakowska wydała oświadczenie w tej sprawie!

Ewa Chodakowska wprowadza zdrowe batony! Błyskawiczna reakcja Ani Lewandowskiej! Jaka?

Ewa Chodakowska właśnie ogłosiła, że do swojej oferty wprowadza dietetyczne batony. Ta wiadomość bardzo ucieszyła jej fanów, którzy „zasypali” gwiazdę miłymi komentarzami. Również na reakcję Anny Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać! Co zrobiła żona Roberta Lewandowskiego?

Ewa Chodakowska wprowadza zdrowe batony!

Ewa Chodakowska z dumą ogłosiła, że już w listopadzie w sieci Rossmann w całej Polsce i w dużych sklepach Carrefour będziemy mogli kupić jej zdrowe batony „Be raw”, a już dzisiaj słodkości są dostępne w sklepie internetowym trenerki.

„KONIEC Z NIEZDROWYMI PRZEKĄSKAMI‼️

KONIEC Z NIEZDROWYMI SŁODYCZAMI‼️

Po całych miesiącach testowania, degustowania i szukania nowych rozwiązań.. mogę oddać w Twoje ręce to co tygryski lubią najbardziej ❤️❤️❤️

Nigdy nie kryłam się z tym, że uwielbiam fit desery!

Dlatego przedstawiam Ci BE RAW

– ZDROWE PRZEKĄSKI, które wzbogacą Twoje menu i Twój dzień! ????

To linia stworzona specjalnie dla Ciebie! ❤️❤️ No i dla mnie ??

Znajdziesz w niej pyszne batony i kuleczki, wytwarzane w technologii RAW‼️‼️ a także produkty bogate w białko oraz polskie superfoods..

BE RAW będzie stanowić świetne uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, dostarczy Ci energii na cały dzień a także przed i po treningu..

Wiesz, że przyświeca mi zasada, że ŻEBY ZDROWO CHUDNĄĆ TRZEBA JEŚĆ!! a prawidłowe odżywianie powinno być też pyszne… Więc nie ma co odmawiać sobie przyjemności w zdrowej formie.

Te pyszności to efekt wielomiesięcznej pracy, współpracy mojej i firmy Purella Food! – pisze Ewa Chodakowska.

Wiele fanek jest zachwyconych pomysłem Ewy Chodakowskiej. Deklarują, że na pewno kupią słodkości „Be raw”. Niektóre internautki odstrasza cena – za 4 batony zapłacimy prawie 22 zł. Jednak gwiazda tłumaczy, że pozyskiwanie zdrowych surowców kosztuje.

Jak zareagowała Ania Lewandowska?

Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska zawsze zapewniają, że nie rywalizują ze sobą, gdyż grają do jednej bramki. Jak żona Roberta Lewandowskiego zareagowała na newsa koleżanki z branży? Przeczytajcie, co napisała na Instagramie!

„Oferta @foods_by_ann stale się poszerza. Z myślą o Was❤️ wyszukuję nowe, ale sprawdzone i używane przeze mnie produkty….??Nie bez przyczyny jako jedne z pierwszych produktów, które wprowadziłam były batony. Od dawna przygotowywałam je sama w domu, ponieważ jako sportowcy?????? potrzebujemy dobrego i zdrowego zastrzyku energii???? przed planowaną aktywnością??. Komponowałam, miksowałam i łączyłam nowe smaki, dodając przepisy na bloga. Prosiliście jednak o nowe połączenia smaków. Postanowiłam ułatwić sprawę ..?i tak oto od kilkunastu miesięcy moje autorskie batony goszczą również w Waszych domach, torebkach i sportowych plecakach ????

Od niedawna do „batonowej” rodziny Foods by Ann dołączyły trzy nowe smaki: ✔️Kokos&Banan , ✔️Kokos&Kakao i ✔️Banan&Kakao, ✔️Jabłko & Baobab. Lubicie? ?” – napisała Ania Lewandowska.

Jesteśmy pewni, że batony obu pań będą miały swoich zwolenników. W końcu słodkości nigdy dość, prawda? 😉

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ