Schwesta Ewa urodzi w więzieniu?

Skazana na dwa i pół roku więzienia Schwesta Ewa wkrótce rozpocznie odsiadywanie wyroku. Pochodzącą z Polski raperkę zatrzymano w 2016 roku za pod zarzutem przymuszania nieletnich kobiet do prostytucji oraz oszustw podatkowych oraz bicia ich. W 2017 zapadł wyrok, na mocy którego artystkę skazano na 2,5 roku więzienia za przekręty podatkowe i uszkodzenia ciała. Oskarżyciele nie zdołali udowodnić przed sądem, że Ewa była stręczycielką.

W trakcie procesu Schwesta Ewa spędziła w areszcie osiem miesięcy. Wkrótce ma zacząć odsiadywać resztę wyroku. Problem w tym, że raperka jest w zaawansowanej ciąży i wiele wskazuje na to, że urodzi w zakładzie karnym. Ewa liczy na to, że dostanie miejsce w więzieniu dla matek z dzieckiem. – Nie planowałam tego, ale tak się stało. Mam 34 lata i wkrótce urodzę pierwsze dziecko – napisała na Instagramie Ewa, porównując swoją sytuację do tej, w której znalazła się Afeni Shakur, matka Tupaca. Działaczka społeczna trafiła do więzienia w 1971 roku, ale uniewinniono ją i wypuszczono z zakładu karnego na kilka tygodni przed narodzinami syna.

Ewa wyjechała z Polski wraz z rodziną pod koniec lat 80., w obawie przed ojcem, który był przestępcą. Zanim artystka zrobiła karierę jako raperka, przez kilka lat trudniła się prostytucją. Schwesta Ewa ma na koncie dwa albumy. Jej debiut “K***a” z 2015 roku dotarł do 11. miejsca na niemieckiej liście bestsellerów, w tym roku ukazał się jego następca zatytułowany “Aywa”.

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3838 More posts in Newsy category
Recommended for you
“Puszka Adamowicza”. Dar serc warty 16 milionów złotych

Na Facebooku zakończyła się akcja Ostatnia puszka Pawła Adamowicza, którą zorganizowała Patrycja Krzymińska. Internetowa zbiórka...