Burza na Instagramie Małgorzaty Rozenek

Burza na Instagramie Małgorzaty Rozenek! Czy fanka oszukała prowadzącą „Projekt Lady”?

Małgorzata Rozenek kilka dni temu ogłosiła urodzinowy konkurs na Instagramie. Prowadząca „Projekt Lady” ogłosiła, że zapłaci zwycięzcy za wakacje. Gwiazda poprosiła internautów, aby zaplanowali wymarzoną podróż. Serce Perfekcyjnej Pani Domu zdobyła jedna z fanek, która chciała wysłać swoich rodziców na wakacyjny odpoczynek. Jednak użytkownicy  mediów społecznościowych zaczęli podejrzewać, że tak naprawdę to kobieta, która wygrała konkurs, chce skorzystać z wakacji, a nie jej rodzice. Małgorzata Rozenek była pełna wątpliwości. Jak zakończyła się ta sprawa?

Burza na Instagramie Małgorzaty Rozenek! Czy fanka oszukała prowadzącą „Projekt Lady”?

Małgorzata Rozenek miała dla internautów dużą niespodziankę – konkurs, w którym można było wygrać pieniądze na wakacje. Trzeba było tylko je zaplanować.

„Zagrajmy w grę ? Repostuj to zdjęcie na swoim Instagramie i oznacz na nim mój profil (pamiętaj, że Twój profil musi być publiczny). Masz 3 tysiące złotych, zaplanuj w 5 punktach Twoją podróż i opisz ją w komentarzu pod zdjęciem konkursowym. Czekam tradycyjnie do jutra do 18.00. Liczę na Waszą wyobraźnię ?” – napisała Małgorzata Rozenek.

Wygrała kobieta, która zaplanowała podróż nie dla siebie, ale dla swoich rodziców. To był bardzo wzruszający wpis. Jednak niektórzy internauci zaczęli podejrzewać, że zwyciężczyni jest nieuczciwa, gdyż to ona planuje skorzystać z wygranej, a nie jej rodzice.

Zdezorientowana była sama Małgorzata Rozenek…

„Kochani dochodzą do mnie niepokojące sygnały od Was. Dostałam kilka wiadomości podważających uczciwe podejście osoby, która zwyciężyła w konkursie. Jest mi bardzo przykro, że taka sytuacja ma miejsce. Jestem teraz w drodze, nie bardzo mam możliwość usiąść nad tym i podjąć decyzję. Dajcie mi proszę czas do jutra, szansę na skontaktowanie się i rozmowę z wygraną osobą. Sytuację muszę wyjaśnić i przemyśleć. Jutro dam Wam znać, jaką decyzję podjęłam. Całuję Was mocno i życzę spokojnego wieczoru ?”

W końcu prowadząca „Projekt Lady” ogłosiła, że zwyciężczyni konkursu nie zmieniała się.

„Wracamy jeszcze na sekundę do wczorajszego wyniku konkursu 🙂 Po przeanalizowaniu sytuacji i zwłaszcza po uważnym przeczytaniu Waszych komentarzy, w których znalazłam wiele argumentów i życzliwości skierowanych w stronę zwyciężczyni – nie widzę powodu, aby moja decyzja dotycząca wyboru wygranej osoby zmieniła się. Po wczorajszych doniesieniach, tym bardziej cieszy mnie ogromnie ilość komentarzy pozytywnie się do niej odnoszących :-))) Pięknego dnia, Kochani! ?” – czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek.

Konkurs już się zakończył, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomyśleć o swoich wymarzonych wakacjach. Jak byście je spędzili?

https://www.instagram.com/p/BV-KjgQFreP/?taken-by=m_rozenek&hl=pl

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ