Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek straciła przyjaciela: „W domu cisza”

Małgorzata Rozenek przez ostatnie tygodnie walczyła o życie swojego ukochanego pieska. Pupil przeszedł skomplikowaną operację i wydawało się, że wszystko już jest na dobrej drodze. Niestety prowadząca „Projekt Lady” przekazała fanom smutną wiadomość…

Małgorzata Rozenek straciła przyjaciela: „W domu cisza”

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek wyznała fanom, że wraz z rodziną walczy o życie swojej suczki, Marianki. Buldog francuski przeszedł trudną operację na otwartym kręgosłupie. Przebywał w szpitalu oraz przyjmował silne leki.

„Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wrócilismy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu” – pisała kilka dni temu gwiazda na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Budjk6BhHHz/

Gwałtowne pogorszenie

Piesek wyszedł ze szpitala, wydawało się, że wszystko już było na dobrej drodze, stan pupila poprawił się, ale potem nastąpiło gwałtowne pogorszenie. Niestety Marianka odeszła z tego świata. Gwiazda bardzo przeżywa tę stratę.

„Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła…lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy, że o przyjaciół walczy się do końca…Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli, gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę, zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie.

W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza… Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu…

#gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela” – czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek.

https://www.instagram.com/p/Bu3cQ82BhvS/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ