Brad Pitt w zaskakującym przemówieniu

Złote Globy 2017: Brad Pitt w zaskakującym przemówieniu! Co powiedział?

Pojawienie się Brada Pitta na Gali Złotych Globów było dużym zaskoczeniem dla wielu osób. Publiczność zgromadzona w Beverly Hilton Hotel powitała go gromkimi brawami i okrzykami. Aktor w swojej przemowie zapowiedział film „Moonlight”, którego był głównym producentem obrazu. Mężczyzna w przemówieniu mówił również o ludzkich błędach, miłości i przebaczeniu.

Brad Pitt w zaskakującym przemówieniu

Brad Pitt od czasu głośnego rozstania po 12 latach z Angeliną Jolie nie pojawiał się często publicznie, a jego plany zawodowe zeszły na dalszy plan. Jednak aktor zrobił teraz swoim fanom dużą niespodziankę!  Pitt pojawił się na 74. gali rozdania Złotych Globów. Jego obecność wywołała duże poruszenie wśród zgromadzonej widowni, która nagrodziła go licznymi brawami. Na nagraniu widzimy szczególnie entuzjastyczną reakcję Matta Damona, z którym Brad bardzo się przyjaźni.

https://www.youtube.com/watch?v=k-oi_A3JjYc

Aktor zapowiedział film „Moonlight”, którego był głównym producentem obrazu. Produkcja  zdobyła statuetkę w kategorii Najlepszy Film Dramatyczny. Przemówienie Brada Pitta było niezwykle osobiste i wzruszające.

– Film „Moonlight” zrodził się z odwagi Barry’ego Jenkinsa i Tarella Alvina McCraney’a, by patrzeć ze zrozumieniem w przeszłość i nalegać, że „teraz” nie jest rozdzielne od „kiedyś”. Zrodził się z odwagi grupy aktorów, którzy zechcieli obnażyć swoje dusze i wyrazić ludzką stronę pomyłki, błędu, wykroczenia. To wszystko dzięki głębokiej wierze Barry’ego Jenkinsa w to, że wszyscy stoimy u progu zmiany i przebaczenia, że będziemy akceptowani i będziemy kochać siebie nawzajem. Przedstawiam wam nominowany do sześciu Złotych Globów film „Moonlight” – powiedział Brad Pitt.

Wygląda lepiej niż kiedyś

Internauci szybko zauważyli, że Brad Pitt wygląda bardzo dobrze, a rozstanie z Angeliną Jolie wyszło na dobre. Czy tego zdania jest również Brad?

———————————————–

Źródło zdjęć: screen/www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ