Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka wykorzystała markę programu do promocji produktów, co jest niezgodne z etyką dziennikarską. Joanna Racewicz uważa, że to był tylko pretekst, a powody odsunięcia jej są zupełnie inne. Jak sytuację komentuje Monika Zamachowska?

Koniec przygody z PnŚ

W połowie marca Telewizja Polska poinformowała, że Joanna Racewicz już więcej nie poprowadzi programu „Pytanie na śniadanie”. Dla wielu osób ta decyzja była wielkim zaskoczeniem.

Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki „Pytanie na śniadanie” do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej – czytamy na stronie centruminformacji.tvp.pl.

Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

Monika Zamachowska uważa, że Joanna Racewicz powinna znaleźć pracę redakcjach newsowych. Dziennikarka chciałaby zobaczyć swoją koleżankę w “Panoramie”. Jednak jeśli pójdzie do innych mediów, to również będzie trzymała za nią kciuki.

“To nie była jej decyzja. Joasi miejsce jest w newsach, to jest dla mnie niewątpliwe. Ona ma newsowy umysł, to jest pewne. Chcę ją zobaczyć w Panoramie w najbliższym czasie i wierzę, że to się stanie. Jeśli pójdzie do Faktów, jeśli pójdzie do Wydarzeń polsatowskich, to też będę trzymała za nią kciuki – przyznała Monika Zamachowska w rozmowie z Plejadą.pl.

A jaka jest atmosfera w “Pytaniu na śniadanie”? Jest tak jak dawniej?

– Myślę, że będzie bardzo sympatycznie tak, jak jest do tej pory. Przy tych wynikach oglądalności atmosfera w “Pytaniu na śniadanie” jest naprawdę niezła, a Aśki miejsce jest w newsach- mówiła Monika Zamachowska.

Trzymamy kciuki za dalszą karierę Joanny Racewicz! W jakich mediach chcielibyście zobaczyć dziennikarkę?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannaracewicz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...