„Big Brother” -Jakubowski i Głaczkowska – wspólna przyszłość?

Miłość kwitnie?

Ta dwójka poznała się w „Big Brotherze”. Pomiędzy bokserem i stewardessą od samego początku zaczęło iskrzyć. Przez Angelikę i jej wejście, Jakubowski od razu zapomniał o Magdzie Zając, z którą wcześniej był łączony. Relacja Jakubowskiego i Głaczkowskiej nie miała szans rozkwitnąć się w programie – Angelika została bardzo szybko wyeliminowana z „Big Brothera. Podczas jej nieobecności, Jakubowski ponownie „świrował” z Magdą. W związku z czym, Angelika, po wyjściu z domu Wielkiego Brata wydawała się być obrażona na Igora. Jednak tuż po zakończeniu programu, bokser i stweardessa, świetnie bawili się w swoim towarzystwie. Para wybrała się na imprezę w stolicy, chętnie pozując fotoreporterom, i udzielając wywiadów.

Jak twierdzi agentka gwiazd – Aldony Wleklak, i jej portal: „Para planuje kilkudniowe wakacje gdzieś w Europie. Możliwe też, że Angelika wejdzie do rodziny Igora. Chciałaby adoptować jedno ze szczeniąt Floyda, ukochanego pieska naszego finalisty „Big Brothera”.

Igor natomiast stwierdził: „Już z Angelą zaplanowaliśmy urlop po tym wszystkim – wakacje, które miałyby być połączone z wideoblogiem, kulinariami, podróżami”. A Angelika dodała: „To będzie krótki trip podróżniczo-kulinarny prawdopodobnie. Na pewno Europa. Włochy najprędzej.” 

Na pytanie odnośnie Angeliki, odpowiedział żartobliwie: „Co się rozwinie, to się okaże. Zobaczymy, co Angela będzie proponowała. Jak propozycja będzie atrakcyjna, to może skorzystam.” Na co Angelika stwierdziła: „Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Być może”.

Czy para zamieszka razem w Warszawie? „Angela dobrze gotuje, dobrze sprząta, jest perfekcyjną panią domu, więc w tym aspekcie myślę, że się sprawdzi, a mi się będzie wygodnie żyło”. Igor jak zwykle  z przymrużeniem oka.

Będziemy śledzić tą parę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ