Mikołaj Roznerski: Już się w życiu wyszalałem. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mikołaj Roznerski o związku z Adrianą Kalską! „Kobieta jest siłą mężczyzny”

Mikołaj Roznerski już od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z aktorką Adrianą Kalską. Para często pokazuje wspólne zdjęcia na Instagramie, a także coraz odważniej mówi o łączącej ich relacji! Co zdradził gwiazdor „M jak miłość”?

Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska tworzą szczęśliwy związek. Aktor przyznał, że ukochana podała mu pomocną dłoń, gdy był  w życiowych tarapatach. Czego go nauczyła partnerka i za co jest jej wdzięczny?

„Za opiekuńczość, za zrozumienie i za szczerość. Ada ma tę cenną umiejętność, że nawet przykre rzeczy potrafi powiedzieć tak, że nikt nie czuje się urażony. Całe życie kryłem prawdziwe emocje. W moim domu, jak pewnie w wielu polskich domach, nigdy nie mówiło się o uczuciach, więc nie byłem nauczony wyrażania swoich” – mówił Mikołaj Roznerski w rozmowie z “Fleszem”.

https://www.instagram.com/p/BrxPe5dIvcj/

Nie robię niczego na pokaz                    

Aktor wraz z ukochaną gra w serialu „M jak miłość”. Jest również dumny z osiągnięć partnerki. Nie zamierza już ukrywać swojego związku, dlatego para często publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

„Moja kobieta jest aktorką, wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gramy razem w serialu M jak miłość i takie wsparcie przez mój profil, czyli ludzi, którzy nas lubią, myślę, że też jest ważne. Ale nawet w mediach społecznościowych robię tylko to, co czuję. Niczego na pokaz”- zdradził aktor w rozmowie ze „Skarbem”.

Aktor uważa, że za sukcesami mężczyzn stoją ich kobiety. Ich siła i mądrość jest na wagę złota. Adriana Kalska nie tylko zawsze jest po jego stronie, ale wie, że mi pomoże, gdy tylko będzie tego potrzebował.

https://www.instagram.com/p/Bqir69dg1s2/

Mikołaj Roznerski jest przekonany, że o wielkości mężczyzny nie świadczy jego zarost czy biceps, ale mądre partnerki. To dzięki nim panowie mogą się rozwijać i sięgać gwiazd.

„Zawsze powtarzam, że naszą męską siłą są mądre kobiety, a nie wielki biceps i zarost drwala. Jeśli masz mądrą partnerkę w domu, to cokolwiek by się nie wydarzyło, zawsze spadniesz na cztery łapy. I mam szczęście tego doświadczać. (…) A ja nie dość, że mam w domu piękną i mądrą kobietę, to mam w niej też przyjaciela. I wiem, że gdyby się waliło i paliło, to ona zawsze stanie po mojej stronie” – mówił Mikołaj Roznerski.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ