Pawłowicz nie spodobał się występ Boney M na Święcie Papryki. Wprowadziła fake news

Krystyna Pawłowicz w swoim wpisie mocno mija się z prawdą. Oskarżyła gminę o koncert za… milion złotych.

„Gospodarny” wójt Papis z PSL gm Klwów k/Przysuchy,przedwyborczo swym „poddanym”,na lokalne Święto Papryki,do gminy liczącej 600 głów,ściągnął na koncert zespół…Boney M. Wydał na ten wyczekiwany przez rolników koncert ok 1 mln tj ok 1/10 całego budżetu – napisała na Twitterze oburzona poseł.

Okazuje się jednak, że był to zwykły atak polityczny, do tego fake news. Gmina liczy 3,5 tys mieszkańców, więc prawie sześć razy więcej niż twierdzi Pawłowicz. Boney M. to również nie jest gwiazda największego obecnie kalibru. Zespół koncertuje w kilku składach i za koncert inkasuje nie milion złotych, a zaledwie 25 tysięcy. Cała impreza, będąca wizytówką sadowniczego regionu kosztowała 100 tys. 

Oburzony sytuacją był wójt miejscowości – Piotr Papis. 

Nawet nie sądzę, że trzeźwo myśląca osoba mogła te rzeczy pisać – skomentował to Papis w rozmowie z Polsat News – Nie wiem, czy można mówić o Krystynie Pawłowicz per poseł, gdyż to nie jest godne posła, żeby schodzić tak nisko i pisać obraźliwe wobec mieszkańców teksty. To pokazuje cynizm pani Pawłowicz. Chciałoby się powiedzieć „niedouczenie”, pomimo że ma tytuł profesorski. Ale sądzę, że go kupiła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ