Michał Szpak pokazał zdjęcie z tatą! Podobny do ojca?

Michał Szpak o swoim czworonożnym przyjacielu. Poruszające słowa!

Michał Szpak po jednym z koncertów niespodziewanie przygarnął psa ze schroniska. Pupil ma się świetnie, a jak czuje się jego właściciel? Z takim czworonożnym przyjacielem, to może i na koniec świata lecieć!

Michał Szpak po jednym ze swoich koncertów poznał wolontariuszki z fundacji zajmującej się pomocą zwierzętom, które poprosiły artystę o zdjęcie z psem Hektorem, żeby zwiększyć szanse na znalezienie nowego opiekuna dla czworonoga. To była „miłość od pierwszego wejrzenia” – muzyk tak bardzo polubił Hektora, że sam postanowił zostać jego właścicielem!

Do tego stopnia zaprzyjaźnili się, że artysta zabrał Hektora na festiwal w Sopocie –  artysta tam nie tylko występował, ale też prowadził pierwszy dzień imprezy.

„On jest psem, który jest stworzony dla mnie. Myślę, że nie bez powodu mnie wybrał. Śpi tak długo jak ja, chrapie. Uwielbia podróżować. Czego chcieć więcej? Pies idealny! – mówił Michał Szpak w rozmowie z Party.pl.

Czego chcieć więcej? Oby tak dalej!

https://www.instagram.com/p/Bw-GBFkhR-i/

„Demony” wybierają nas

A jak Michał Szpak komentuje tak dużą zmianę w swoim życiu? Artysta jest przekonany, że tak naprawdę, to Hektor go wybrał. 

“Dzień dobry bardzo! Nastał ten moment w życiu kiedy postanowiłem stać się odpowiedzialny za ziemskie stworzenie. Jak wiadomo to nie my wybieramy swoje… „demony” to demony wybierają nas. Mnie wybrał słodki Cerber o imieniu Hektor. Wiec wszystko zaczyna się od afirmacji.  napisał artysta na Instagramie.

Muzyk przyznał, że wiele osób było przeciwnych jego decyzji, jednak najważniejsze to iść na głosem swojego serca. A od słów dużo ważniejsze są czyny. 

“Kiedy człowiek musi podjąć jakąś decyzję, to przeciwnicy zawsze się pojawiają i pojawia się mnóstwo doradców, którzy uważają że wiedzą lepiej. Kto jak kto, ale Ty Michał doskonale o tym wiesz, że trzeba iść za głosem swojego serca ?? I naprawdę mega się cieszę, że w dzisiejszym świecie, gdzie jest mnóstwo egoizmu i zapatrzenia w siebie, są też ludzie z wrażliwością wobec zwierząt i drugiego człowieka. Słowa mają dużą siłę ale przede wszystkim czyny mogą zmienić świat na lepsze. Wesołych Świąt! ?”

https://www.instagram.com/p/BwcPf3zBov_/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

 

3 KOMENTARZE

  1. Adoptowany piesek daje tyle miłości człowiekowi że trudno to opisać slowami ?Znam to bo w mojej rodzinie też adoptowali pieska z pseudohodowli?Michał jest stworzony do opieki nad Hektorem bo jest przemiły przesympatyczny i bardzo wrażliwym człowiekiem o złotym sercu ?❤️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ