Bella Hadid skrytykowała markę Victoria’s Secret?

Modelka powiedziała także zupełnie szczerze o problemach ze zdrowiem psychicznym, z którymi się boryka.

pokaz Victoria's Secret

Bella Hadid ostatnio postanowiła wyznać co myśli, na temat pokazów bieliźnianych marek. Modelka opowiedziała także o swoich problemach z „mental health” – ze zdrowiem psychicznym.

 

Bella Hadid, podobnie jak jej siostra – Gigi, są najpopularniejszymi modelkami na świecie, w ostatnich latach. Każda z nich może się pochwalić piękną sylwetką, oraz buzią. Media cały czas komentują to co się u nich dzieje – życie prywatne, miłosne, i ich urodą. Z pozory wydaje się, że każda z nich ma idealne życie. Jak się jednak okazuje – każdy kij ma dwa końce.

Bella Hadid o Victoria’s Secret i zdrowiu psychicznym:

Bella Hadid, jako gość, uczestniczyła w paryskim wydarzeniu – Vogue Fashion Festival. 23-latka, w czasie rozmowy z Loïc Prigentem przyznała kilka interesujących rzeczy. Została zapytana między innymi o pokazy bielizny w których bierze udział. Za sobą ma między innymi pokazy dla Savage x Fenty czy VS.  Jak się okazuje – lepiej ona wspomina wydarzenie Barbadoski, w ramach NYFW:

Rihanna jest wspaniała. Pierwszy raz czułam się naprawdę sexy na wybiegu. Gdy pierwszy raz wzięłam udział w show Fenty, miałam za sobą już kilka pokazów tego typu i nigdy wcześniej nie czułam się silna będąc w bieliźnie na prezentacji„.

Bella bezpośrednio nie powiedziała o Victoria’s Secret, jednak wszyscy wiedzą co miała na myśli. Hadid wspomniała także, że Riri dała jej dużą swobodę, co do tego jak zachować się na wybiegu:

„Lubię wcielać się w inną postać. Są momenty, gdy niekoniecznie lubię być sobą. Czasem będąc na wybiegu tak się denerwujesz, że wręcz zapominasz, jak powinny poruszać się twoje nogi” – przyznała gwiazda modelingu.

Serwis WWD przytoczył również inny wątek. Bella przyznała, że nie czuje się w pełni szczęśliwa. Konkretniej chodzi o to, że modelka nie może uporać się z problemami natury psychicznej. Wszystko zaczęło się gdy modelka odniosła swoje pierwsze sukcesy w modelingu. 

Płakałam każdego ranka, płakałam podczas przerwy na lunch, płakałam przed snem. Byłam niestabilna emocjonalnie przez pewien czas, gdy pracowałam 14 godzin na dobę przez cztery miesiące ciągiem, a miałam zaledwie 18 lat. Myślę, że po prostu chciałam odetchnąć. (…) Przez długi czas nie chciałam o tym mówić, w ciągu ostatnich kilku lat wiele przeszłam w związku z moim zdrowiem. Czuję się winna, bo mając tak wspaniałe życie, i mając tyle okazji, które dostaję, nadal w jakiś sposób odczuwam stany depresyjne. To nie ma sensu.” 

 

Foto. Instagram.

Zobacz także:

 

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....