Jak Piotr Woźniak-Starak ocenił piosenkę Anny Karwan do jego filmu „Ukryta Gra”?

Jak Piotr Woźniak-Starak ocenił piosenkę Anny Karwan do jego filmu „Ukryta Gra”?

Jak Piotr Woźniak-Starak ocenił piosenkę Anny Karwan do jego filmu „Ukryta Gra”?

Do kin wszedł film „Ukryta Gra”, w którym zagrało wielu wybitnych polskich i amerykańskich aktorów. Wyprodukował go niedawno zmarły Piotr Woźniak-Starak. A czy producent wysłuchał piosenki, którą zaśpiewała do jego filmu Anna Karwan? Wiemy!

8 listopada na ekrany kin wszedł film „Ukryta gra”, za której produkcję był odpowiedzialny tragicznie zmarły Piotr Woźniak-Starak. Piosenkę promującą film zaśpiewała Anna Karwan. Utwór stanowił nie tylko dla niej wyzwanie artystyczne, ale przede wszystkim spełnienie marzeń, był też hołdem dla tragicznie zmarłego producenta.

– Piosenka “The Secret Game” to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia – powiedziała Ania Karwan.

A czy zmarły producent słyszał piosenkę do „Ukrytej Gry”?

„Słyszał! Wyraził na to zgodę, więc jest w filmie również dzięki jego opinii” – powiedziała Anna Karwan w rozmowie z portalem Party.pl.

Bill Pullman w „Ukrytej Grze”

W filmie Piotra Woźniaka-Starak również Bill Pullman, który mimo zawodowych obowiązków, z chęcią wziął udział w produkcji. Na co aktor zwraca uwagę, gdy pracuje przy nowym filmie?

“Przeczytałem scenariusz bardzo szybko i zaintrygował mnie. Musiałem bardzo poprzestawiać swoje plany, nie wiedziałem czy mi się to uda. Potem porozmawiałem ze wspaniałym reżyserem Łukaszem Kośmickim. To prawdziwy artysta i potrafi pracować z ludźmi. Dla mnie liczy się przede wszystkim doskonała współpraca na planie” – powiedział Pullman w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

https://www.facebook.com/ukrytagra/videos/410047356600156/?__xts__[0]=68.ARAwhHZ1nz9HDLi3RhKR9f8HkeuzuJa72Xu8Tmahvr9ZMj3eJoNv6QKGmm9RyLzYocxPcCcZsmHN_CrITA0i8FrfgxYqm4yHT2kiUAjXv_3G-8nYyfO8T7EoGmnHLrz06fpUawXH2BkEc7-Q7A6hjIgoJxqB6We-Jf7Oze15nzkx4GpI_akKb1lDNBbYXz9w5rd2ThazlRWWN0NMt4nr0tF9kKjipLWqRJ5AOW2hlTKxl-TPphha2SIIk7l6lpfmBcr_-HqoiMaiZb1fn2nDhclPRo8n4TdsV3XDXFRMgohq3hAsizgOEzRifcPyPwiw4GhUumw-lMSJtSawWVhoJnAqkvJgKO2wfDk&__tn__=-R

Amerykański sen zamienił się w koszmar

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky (Bill Pullman) rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą – czytamy w opisie filmu.

Oglądaliście już film?

https://www.facebook.com/ukrytagra/photos/a.114435209896431/147974409875844/?type=3&theater

—————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ