Kasia Szklarczyk

Kasia Szklarczyk tłumaczy Joannę Krupę! Co naprawdę się stało w finale Top Model?

Finał Top Model wywołał liczne kontrowersje! Joanna Krupa została wprowadzona w błąd i mylnie ogłosiła finalistów programu. Pomyłka szybko została naprawiona, ale w mediach zawrzało. Jak komentuję tę sytuację zwyciężczyni, Kasia Szklarczyk?

Kasia Szklarczyk tłumaczy Joannę Krupę!

Joanna Krupa ogłosiła, że do finału dostała się Anna Markowska, ale po chwili okazało się, że nastąpiła pomyłka, bo zamiast niej do rywalizacji włączono Kasię Szklarczyk! Takiego błędu nikt się nie spodziewał. Według niektórych internautów pozostał niesmak po fatalnej pomyłce. Kasia Szklarczyk, która ostatecznie dostała główną wygraną, tłumaczy, jak wszystko wyglądało z jej perspektywy!

Moi drodzy, właśnie z siostrami odpaliłyśmy sobie finał. Jest dużo komentarzy, że Asia Krupa się pomyliła. Nie, Joanna się nie pomyliła. To był błąd techniczny jednego małego ekraniku. Był moment oczekiwania. Za nami był główny ekran, którego my nie widzieliśmy, gdzie wyświetlały się zdjęcia. Dla nas był mały ekranik po jednej stronie, a dla Joanny po drugiej. I tam zaszedł błąd, tam ktoś wyświetlił złe zdjęcie. Wyświetliło się moje i Huberta zdjęcia i to oznaczało, że my przechodzimy. A na ekranie z boku, który my widzieliśmy, wyświetliło się zdjęcie Ani i Huberta. Ja myślałam, że odpadam, dlatego zaczęłam się z nimi żegnać i gratulować. I kiedy zobaczyła, że ja się z nimi żegnam, to powiedziała, że Ania odpada – opowiedziała modelka w mediach społecznościowych.

Nie miałam na to wpływu

Joanna Krupa nie rozpamiętuje pomyłki. Przypomina, że takie sytuacje mamą miejsce w programach na żywo. Podobnie było na gali rozdania Oscarów. Wtedy ogłoszono, że najlepszym filmem jest “La La Land”, a gdy na scenie pojawiły się osoby związane z produkcją, to przeproszono za pomyłkę i powiedziano, że główna nagroda jednak przypadła filmowi “Moonlight”. 

“A tak na koniec mogę rzec, ze na niektóre błędy techniczne nie mam wpływu! Takie rzeczy dzieją się na całym świecie, chociażby w ubiegłym roku na rozdaniu Oskarów najważniejszej nagrody „BEST PICTURE , program na żywo to program na żywo!” – napisała Joanna Krupa na Instagramie.

View this post on Instagram

Kochani dziękuje wszystkim za wczorajszy wieczór, jak pokazały wyniki oglądalność @topmodelpolskatvn była rekordowa! Nic by nie było bez Was! Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Cała trójka @kasiaszklarczyk @annamarkowska_official @hubert.gromadzki zasługuje na wygraną, emocje były ogromne, wiem ze cześć z Was może jest rozczarowana, ze Wasz faworyt nie wygrał, ale niestety zwycięzca jest tylko jeden. Dlatego następnym razem zachęcam do wysyłania smsow, bo jak widzicie głosowanie widzów jest najważniejsze. Wczoraj walka była wyrównana tym bardziej liczył się każdy głos. Wiem, ze każdy z finalistów osiągnie ogromna karierę! A tak na koniec mogę rzec, ze na niektóre błędy techniczne nie mam wpływu! Takie rzeczy dzieją się na całym świecie, chociażby w ubiegłym roku na rozdaniu Oskarów najważniejszej nagrody „BEST PICTURE , program na żywo to program na żywo!

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

————————————————————————————

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/joannakrupa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...