Amber Heard ma już nowego chłopaka! To znany miliarder

Trudne rozstanie i rozwód z Johnym Deppem mocno odbił się na Amber Heard. Na szczęście młoda aktorka chyba znalazła pocieszenie. Mężczyzna, z którym ostatnio widywana jest Heard to z pewnością lepsza partia niż Depp.

amber heard

 Skandal, który wybuchł wokół rozwodu Heard i Deppa spowodował, że aktorka zrezygnowała nawet z wnioskowania o alimenty. CHyba po prostu chce, żeby cała sprawa jak najszybciej się zakończyła.

Nie ma się co dziwić. Ciągnąca się sprawa rozwodowa z pewnością przeszkadza jej w budowaniu związku z nowym mężczyzną. A ten chyba właśnie się pojawił. Portal TZM.com informuje, że wybrankiem aktorki jest nie kto inny, a Elon Musk, znany przedsiębiorca, założyciel PayPala i firmy Tesla. Jego majątek szacowany jest na ponad 12 miliardów dolarów.

Nie twierdzimy, że Amber wybrała Muska ze względu na majątek, jednak trzeba przyznać, że 400 milionów Deppa blado wypada przy fortunie Muska.

Według TZM, Amber i Elon znają się od wielu lat, ale wcześniej łączyła ich tylko przyjaźń. Oboje z resztą przez długi czas wieli partnerów. Teraz para widywana jest razem znacznie częściej.

– Nasze źródła donoszą, że Amber i Elon znają się od lat, ale nigdy nie łączyło ich nic więcej niż przyjaźń. Od kilku tygodni para spędza jednak zdecydowanie więcej czasu razem. Nikt ze znajomych Heard nie nazywa ich relacji otwarcie „randkowaniem”, ale nie jest tajemnicą, że ostatnio ta znajomość się zacieśniła – pisze TZM.com

Czy ten związek ma szanse? Jak wiadomo, miliarder ma już na koncie 3 nieudane małżeństwa w tym dwukrotnie z tą samą kobietą – Talulah Riley.

elon musk amber heard 

 ________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ