Beata Tyszkiewicz nie weźmie udziału w „Tańcu z Gwiazdami”

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala! Jak się czuje gwiazda?

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala! Aktorka kilka miesięcy temu miała zawał serca, dlatego musiała przejść zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście gwiazda szybko doszła do siebie. Jednak teraz jej stan zdrowia się pogorszył. Jurorka „Tańca z gwiazdami” znalazła się w szpitalu. Co się stało? Jak się obecnie czuje Beata Tyszkiewicz?

Szpony choroby

Beata Tyszkiewicz w maju tego roku miała zawał serca. Aktorka musiała poddać się zabiegowi udrożnienia tętnicy wieńcowej. Gwiazda szybko wyszła ze szpitala. Zapewniała, że wraca do zdrowia i najbardziej potrzebuje spokoju.

„Jestem silna i nie wybieram się więcej ani do szpitala, ani na tamten świat. Jestem na razie w szponach choroby, więc muszę dopasować swoje życie do niej i posłuchać trochę lekarzy. Nie snuję więc planów zawodowych i nie myślę o pracy, bo muszę się skupić na tym, by dojść do siebie. Trzeba mi spokoju. Wszyscy o mnie dbają. Mam świetne zdrowe jedzenie, więc nie mam co narzekać i czuję się w miarę dobrze” – mówiła Beata Tyszkiewicz w rozmowie z „Faktem”.

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala!  Jak się czuje gwiazda?

Jednak teraz pogorszył się stan zdrowia jurorki „Tańca z gwiazdami”. Co się stało? Córka gwiazdy zapewnia, że to nic poważnego, a mama jedynie gorzej się poczuła. W związku ze stanem zdrowotnym aktorki trzeba dmuchać na zimne, dlatego rodzina zdecydowała się skorzystać z profesjonalnej pomocy lekarskiej.

„Mama słabo się poczuła. Ale nie ma jakiejś groźnej sytuacji. W tym wieku tak się zdarza. Zważywszy na wcześniejsze kłopoty z sercem, dmuchamy na zimne” – mówiła Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz, w rozmowie z „Faktem”.

Beacie Tyszkiewicz życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ