Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra główną rolę?

Beata Kozidrak jurorką w „All Together Now”. Jak sprawdzi się w nowej roli?

Już wiadomo, że nową przewodniczącą 100-osobowego jury w muzycznym show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” będzie Beata Kozidrak. Jak gwiazda zaprezentowała się na konferencji prasowej drugiej edycji popularnego programu?

Beata Kozidrak jurorką w „All Together Now”. Swoją stylizacją zaskoczyła wszystkich!

Przypominamy, że w pierwszej edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now” szefową 100-osobowej ekipy jurorów była Ewa Farna. Jednak młoda piosenkarka tłumaczyła, że nie odnalazła się w formacie programu, dlatego zrezygnowała z dalszego jurorowania. W nowej edycji przewodniczącą jurorów będzie Beata Kozdirak!

– Beata Kozidrak kapitanem jury w Śpiewajmy razem. All Together Now 🔥

Charyzmatyczna wokalistka Bajmu w zupełnie nowej roli!

Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farną na stanowisku kapitana setki sędziów drugiej edycji „All Together Now” – czytamy na fanpage muzycznego talent show.

Nowe odcinki już od 6 marca. Będziecie oglądać?

W „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestników oceniastu jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpią utalentowani uczestnicy, którzy zaprezentują różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne. Kapitanem jury będzie  Beata Kozidrak.

Tak to się zaczęło…

 Program zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się sukcesem – gromadził średnio prawie cztery miliony widzów. Format będzie również realizowany m.in. w Brazylii, Australii, Niemczech i Francji,

„Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na prostym założeniu – należy wykonać utwór tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie będzie to łatwe, gdyż uczestników oceniać mają ludzie, których życie na co dzień związane jest z muzyką.

Na cały program „Śpiewajmy razem. All Together Now” składa się osiem odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

—————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

618 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
wisła
EKOspacer #nadWisłą

Szanuję, nie śmiecę, sprzątam! Nie tak dawno, w Warszawie, miał miejsce EKOspacer z Paprodziadem -...