Będzie czwarta część „Kogla Mogla”? Ilona Łepkowska uchyla rąbka tajemnicy!

Będzie czwarta część „Kogla Mogla”? Ilona Łepkowska uchyla rąbka tajemnicy!

Premiera trzeciej części kultowego filmu „Kogel Mogel” za nami! Wielu fanów jest zachwycona kontynuacją komedii. Pojawia się pytanie – czy powstanie czwarta część?

Będzie czwarta część „Kogla Mogla”? Ilona Łepkowska uchyla rąbka tajemnicy!

Trzecia część kultowej komedii “Kogel Mogel” pojawiła się w kinach 25 stycznia 2019 roku. Film zjednał sobie wielu widzów, a jego popularność z dnia na dzień rośnie.

– Cieszę się, że ludzie doceniają naszą pracę, niektórzy chodząc do kina po kilka razy. W dużej mierze widownia „Miszmasz” to młodzież. Są to widzowie, na których najbardziej mi zależy. Tych, co jeszcze nie widzieli, zapraszam do kin, żeby się wyluzowali, pośmiali i odetchnęli na chwilę w tym nieco zwariowanym świecie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – mówił reżyser Konrad Piwowarski w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Widzowie zastanawiają się, czy powstanie czwarta część kultowej komedii. Ilona Łepkowska nie wyklucza…

– To nie jest odpowiednia pora na to pytanie. Jeśli będzie bardzo dobry wynik, to pojawi się pewnie myśl o kontynuacji… – powiedziała scenarzystka w rozmowie z „Tygodnik Solidarność”.

https://www.instagram.com/p/Btq0TpFi0LW/

Komedia rozpoczyna się od przyjazdu do Polski Marcina Zawady (syna Kasi i Pawła), który po dziesięciu latach wraca z Holandii do rodzinnego domu, gdzie mieszkał wraz z ojcem. Młody Zawada będzie potrzebował wrażeń, dlatego pojedzie do Warszawy, a tam przypadkiem spotka Agnieszkę (w tej roli Aleksandra Hamkało). Mężczyzna nie będzie się domyślał, że jest ona córką dobrych znajomych jego matki – państwa Wolańskich. Jak zakończy się ta znajomość? Zapraszamy do kina!

W komedii nie zabrakło państwa Wolańskich (Ewy Kasprzyk i Zdzisława Wardejna), Kasi Solskiej (Grażyny Błęckiej), a Kolską, a także mamę Kasi zagrała Katarzyna Łaniewska. W trzeciej części kultowej komedii pojawili się również nowi bohaterowie m.in. Nikodem Rozbicki, który wcielił się w syna Kasi oraz Ola Hamkało, która zagrała córkę państwa Wolańskich. Piotrusia zagrał Macieja Zakościelnego, a jego żonę Katarzyna Skrzynecka. Na ekranie możemy zobaczyć też Annę Muchę oraz Mikołaja Roznerskiego.

Byliście w kinie na „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”?

https://www.instagram.com/p/BtQFrs5AQ3y/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kogel Mogel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ