Anna Mucha zagra w filmie „Kogel-Mogel 3”

Pod koniec września ruszyły prace nad trzecią częścią kultowej komedii Misz-masz czyli Kogel Mogel 3. Coraz więcej wiadomo na temat samego scenariusza, jak i obsady aktorów. Co ciekawe, do ekipy dołączyła również Anna Mucha! 

Anna Mucha niedawno opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi na środku pola. Pochwaliła się internautom nową rolą filmową i podziękowała za wsparcie, ale nie zdradziła wówczas, jaki będzie to film.

 

https://www.instagram.com/p/BoEZEX4lLtq/?taken-by=taannamucha

 

W końcu Anna Mucha zdradziła, w jakim filmie zagra. Aktorka dołączyła do obsady komedii „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”. Poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. Ponoć wcieli się w rolę siostry Piotrusia, którego zagra Mikołaj Roznerski.

 

https://www.instagram.com/p/BoZo1BIF6D3/?taken-by=taannamucha

Przypomnijmy, że doskonale znana historia sprzed lat zostanie przeniesiona do współczesnych czasów. Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska), czyli główna bohaterka, mieszka ze swoją matką i jest dyrektorką szkoły. Profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Oczywiście nie zabraknie słynnego Piotrusia, który będzie miał siostrę. W rolę tę wcieli się Mikołaj Roznerski, a siostrą Piotrusia zostanie Anna Mucha. Co ciekawe mówi się, że producenci planują, by wdała się w romans z synem Kasi, którego zagra wspomniany Nikodem Rozbicki.

Premiera kolejnej części lubianej komedii zapowiadana jest na wiosnę 2019 roku. Od pojawienia się na ekranach filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego mija w sierpniu 30 lat. 

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ