Jak wytrwać w postanowieniach? Radzi Ania Lewandowska

Ile Ania Lewandowska przytyła w święta? Nie uwierzycie!

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas spotkań z bliskimi i odpoczynku od pracy, ale również delektowania się pysznymi potrawami, które zazwyczaj jemy tylko raz w roku. Nie da się ukryć, że wiele osób po świętach przybywa nieco na wadze. Czy Ania Lewandowska również przytyła w ostatnich dniach? Oczywiście! Wiemy nawet ile! Będziecie zdziwieni!

Ile Ania Lewandowska przytyła w święta? Nie uwierzycie!

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Wiele znanych osób spędziło minione dni w rodzinnym gronie. Ania, Robert i Klara Lewandowscy również świętowali z bliskimi. A jak świętowanie, to jedzenie. Dużo jedzenia. 😉 Okazuje się, że para nie odmawiała sobie wielu pyszności. Trenerka przyznała, że jest „objedzona” i zdradziła, że przytyła 2 kilogramy! Cóż, Ania Lewandowska też człowiek. 😉 

Boże Narodzenie to też czas odpoczynku, relaksu. Małżeństwo na co dzień nie narzeka na brak zajęć. Piłkarz trenuje, a także rozwija się biznesowo, a Ania namawia fanów do regularnej aktywności fizycznej i oraz zdrowego odżywania. Oprócz tego małżeństwo opiekuje się córeczką Klarą. Jednak w święta cała rodzina pozwala sobie na „chillout”. Zobaczcie wspólne zdjęcie!  

 anna-lewandowska-robert-lewandowski-swieta-kalorie 

Nie byłaby sobą, gdyby…

Ania, Robert i Klara Lewandowscy złożyli fanom życzenia świąteczne. Czego para życzyła internautom? 

„Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. ?❤️ Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości, oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok.
Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier.

Nie byłabym sobą ?gdybym jak zawsze nie życzyła Wam, by aktywność fizyczna stała się miła codziennością i byście dzięki niej hartowali ciało i duszę, a zdrowy styl życia pomagał Wam w drodze do szczęścia i nieustannie dobrej kondycji. WESOŁYCH ŚWIĄT! ❤️???Ania, Robert, Klara #LewandowscyTeam”- życzyła fanom rodzina Lewandowskich.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ