Maja Bohosiewicz o Lewandowskiej i Gessler

Maja Bohosiewicz o Lewandowskiej i Gessler! Ma do nich zaufanie?

Maja Bohosiewicz od kilku lat prowadzi konto na Instagramie. W swoich wpisach humorystycznie komentuje blaski i cienie macierzyństwa. Teraz pisze o gotowym jedzeniu dla dzieci ze słoiczków. Przy okazji wspomina o Ani Lewandowskiej i Magdzie Gessler!

Maja Bohosiewicz o Lewandowskiej i Gessler

Wiele mam ma mnóstwo a głowie, a czas ucieka im bardzo szybko. Nie da się ukryć, że gotowanie zabiera sporo wolnych chwil, dlatego niektóre mamy podają dzieciom gotowe jedzenie ze słoiczka. Maja Bohosiewicz uważa, że takie „pyszności” smakują jak… tektura z mąką, a zacznie je kupować, gdy…

„Optymalizacja czasu i słowo na P! PRO-DU-KTY-WNOŚĆ! Nie podaje dziecku gotowych słoiczków z prostego powodu. Kiedyś ich spróbowałam i smakowały jak tektura z mąką. Będę je kupowała dopiero jak wyprodukuje je Lewandowska i doda wszystko co bio co eko i co spa?” – szczerze napisała aktorka.

Nie jest Magdą Gessler, ale…

Maja Bohosiewicz przyznaje, że nie jest w kuchni Magdą Gessler, ale zna kilka dań, które smakują jej całej rodzinie. Co to takiego? Mniam, mniam. 🙂

 Nie żebym była w kuchni Magdą Gessler. O nie. Nie żebym się tym jakoś pasjonowała. Ale mam kilka patentów na dania które je Dzidziutek i Stara Dzidziutków i nawet Stary… między innymi jest to czekoladowa gryczanka. Łapcie przepis. A więc:

1/2 szklanki kaszy gryczanej opłukać pod wodą. 10daktyli posiekać, wrzucić do garnka z kaszą i 3/4 szklanki wody. Gotować 15minut. Później dodać pół szklanki mleka roślinnego, 2łyżki kakao i jedną łyżkę masła orzechowego. Mieszać aż będzie klasa styl i w ogóle mniammniammniam.

Bierzcie i jedźcie to wszyscy. To jest bowiem gryczanka z jadłonomi kradziona którą dla was tutaj przepisuje. ? SPRÓBUJECIE?- czytamy na Instagramie gwiazdy.

„Zrobiłam i pyszne, zmiksowałam, żeby jeden co nie lubi kaszy się nie poznał, nie poznał się na budyniu jaglanym i brownie z fasoli ?, więc może i tym razem się uda ?ale zmiksowanej nie polecam, niezła, ale to nie to ?” – komentuje fanka.

Nam aż ślinka cieknie… Macie ochotę? 😉

https://www.instagram.com/p/BcQYpfZlTfV/?hl=pl&taken-by=majabohosiewicz

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ