Jakie pączki przygotowała Ania Lewandowska na tłusty czwartek? Trenerka pokazała swoje słodkości

Anna Lewandowska: „Otrzymałam drugie życie”! Takiego wyznania jeszcze nie było!

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka szykuje kolejną niespodziankę dla fanów. Trenerka zapowiedziała, że już niedługo pojawi się aplikacja treningowa, która sprawi, że ćwiczenia trenerki będą dostępne „na wyciągnięcie ręki”. Więcej szczegółów nie zdradza, ale gwiazda zdradza, że otrzymała drugie życie! O czym mówi?  

Co szykuje dla nas trenerka?

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna zawodowo. Wiele osób mówi jej, że tak naprawdę mogłaby nic nie robić, bo i tak ma pieniądze, to gwiazda zastanawia się wtedy, jak miałaby wykorzystać swoją wiedzę, energię, ambicję oraz chęć pomocy?

„Praca Wre ???nad aplikacją treningową! Głowa pełna pomysłów!

Kiedyś ktoś zadał mi pytanie … „Dlaczego to wszystko robisz ??Przecież nie musisz?” Aaa… cóż miałabym zrobić z moją ambicją, pasją, nadmiarem energii, chęcią pomocy innym!?!?!

To najlepsza rzecz na świecie usłyszeć od Was „Anka! Dzięki, to działa, to ma sens, zmieniłaś moje życie” ☝️ to największa nagroda, która uzależnia od pozytywnego działania!” – pisze Ania Lewandowska na Instagramie.

Anna Lewandowska: „Otrzymałam drugie życie”! Co ma na myśli?

Trenerka z powodzeniem łączy macierzyństwo z nowymi wyzwaniami zawodowymi.  Bycie mamą ją uskrzydla! Czuje wręcz, że otrzymała drugie życie, gdy narodziła się Klara.

„Idę za ciosem! ??✌?Łącze bycie młoda MAMĄ☝️❤️ z tworzeniem to nowych projektów dla Was???! I powiem więcej, od kiedy pojawiła się na świecie moja córeczka … mam wrażenie, że otrzymałam drugie życie!” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Aplikacja treningowa – kiedy?

Teraz przyszedł czas na kolejny wielki projekt – aplikację treningową! Już niedługo dowiemy się więcej. Czekacie na informacje?

“Nie zatrzymuje się!

Czas na kolejny WIELKI projekt ???a to wszystko z myślą o Was!

Przez najbliższe dni tworze nowe programy treningowe do mojej najnowszej aplikacji TRAINING BY ANN? już wkrótce zdradzę więcej informacji ❤️? #❤️? #trainingbyAnn #motivationbyAnn #healthyplanbyann #annalewandowska#hpba #healthyteam” – napisała Ania Lewandowska.

View this post on Instagram

Praca Wre 📲📲📲nad aplikacją treningową! Głowa pełna pomysłów! Kiedyś ktoś zadał mi pytanie … „Dlaczego to wszystko robisz 👉🏻Przecież nie musisz?” Aaa… cóż miałabym zrobić z moją ambicją, pasją, nadmiarem energii, chęcią pomocy innym!?!?! To najlepsza rzecz na świecie usłyszeć od Was „Anka! Dzięki, to działa, to ma sens, zmieniłaś moje życie” ☝️ to największa nagroda, która uzależnia od pozytywnego działania! Idę za ciosem! 👊🏻✌🏻Łącze bycie młoda MAMĄ☝️❤️ z tworzeniem to nowych projektów dla Was💪🏻📲! I powiem więcej, od kiedy pojawiła się na świecie moja córeczka … mam wrażenie, że otrzymałam drugie życie! Nie zatrzymuje się! Czas na kolejny WIELKI projekt 💥💥💥a to wszystko z myślą o Was! Przez najbliższe dni tworze nowe programy treningowe do mojej najnowszej aplikacji TRAINING BY ANN🔛 już wkrótce zdradzę więcej informacji ❤️💥 #trainingbyAnn #motivationbyAnn #healthyplanbyann #annalewandowska #hpba #healthyteam

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

136 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!
Kożuchowska: Małgosi matce to nie przeszkadzało, Małgosi aktorce już tak

Małgorzata Kożuchowska jest aktywną mamą. Wraz z mężem wychowuje kilkuletniego Jaśka, a także możemy zobaczyć...