Jakie pączki przygotowała Ania Lewandowska na tłusty czwartek? Trenerka pokazała swoje słodkości

Anna Lewandowska nie da rady? Takiego wpisu jeszcze nie było!

Wydaje się, że Ania Lewandowska sobie ze wszystkim świetnie radzi. Gwiazda jest żoną, opiekuje się córeczką Klarą, dużo trenuje, a także intensywnie rozwija swoją karierę zawodową. Jednak okazuje się, że nawet ona również czasami jest zmęczona i ma wszystkiego dość. Trenerka opublikowała szczery wpis!  

Anna Lewandowska o trudach macierzyństwa. Takiego wpisu jeszcze nie było!

Anna Lewandowska jest aktywną mamą. Nie tylko zajmuje się córeczkę Klarą, ale również ma mnóstwo innych zawodowych spraw na głowie. Trenerka w swoich wpisach przekonuje, że zawsze można dać sobie radę, a regularne treningi są potrzebne, by efektywnie funkcjonować na co dzień. Jednak okazuje się, że ona również bywa zmęczona i ma ochotę odpuścić ćwiczenia. Gwiazda ostatnio miała nieprzespaną noc. Nosiła córkę na rękach przez kilka godzin… I rano wcale nie miała ochoty na trening! 

„Dziś po nieprzespanej nocy, kiedy to 3 godziny nosiłam naszą córcię na rękach powiedziałam rano: odpuszczam dzisiejszy trening! Nie dam rady?‍♀” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Mąż wie najlepiej

Gwiazda mogła liczyć na radę męża Roberta. Para zawsze się wspiera. Co piłkarz jej zaproponował?

„Wtedy mój kochany mąż powiedział: nie idź odpocznij… jeśli potrafisz „?”, Po czym dodał, że jeśli mam odrobine sił mogę wybrać swój ulubiony trening regeneracyjny. Po prostu? @_rl9 ❤ Zgadnijcie co zrobiłam? ?? +Stretching + Rollowanie – polecam!” – czytamy na Instagramie.

Taki trening okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu gwiazda pobudziła mięśnie do regeneracji, zwiększyła siłę i zakres ruchu, a także dostała zastrzyk energii!    

„Dzięki czemu pobudzasz pracę mięśni, szybciej się regenerują mięśnie, poprawia się gibkość i zwiększa zakresu ruchu, zmniejszysz liczby kontuzji + krótki trening właściwy Whole Body … po treningu czułam się jak nowonarodzona”  – podsumowała Ania Lewandowska. 

https://www.instagram.com/p/BqIFMBWhNdS/

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ