Anna Lewandowska gotowa na święta. Hitem będą bezglutenowe pierniki?

Anna Lewandowska bardzo lubi przedświąteczny czas. Boże Narodzenie zawsze spędza z rodziną bliższą i dalszą. A jak święta, to też jedzenie! Trenerka jest specjalistką w tym zakresie i ma zdrowe alternatywy produktów.

Anna Lewandowska gotowa na święta. Hitem będą bezglutenowe pierniki?

Anna Lewandowska o odpowiednią dietę dba nawet podczas świąt. Trenerka wychodzi z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch i na święta przygotowała zdrowe alternatywy świątecznych dań.   

„Jak co roku przygotowałam dla Was specjalny poradnik z przepisami na świąteczne dania. W końcu Boże Narodzenie tuż-tuż! Przepis na udane Święta udało mi się wypracować już wiele lat temu. Wracam do niego co roku i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł! To przede wszystkim rodzinna atmosfera, ale też chwila refleksji i odpoczynku, zapach choinki i dużo dobrego, ale jednocześnie zdrowego… jedzenia!” – napisała na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B6K78QVhqwc/

Jak co roku, dzieli się przepisami inspirowane typowo tradycyjnymi daniami bożonarodzeniowymi. Będzie wegetariańsko, wegańsko i bezglutenowo – nawet pierniczki są inne niż zwykle, ale podobno bardzo, bardzo smaczne!

„Uwielbiam eksperymentować w kuchni i opracowywać zdrowe wersje tradycyjnych przepisów, a także wymyślać zupełnie nowe dania, oczywiście inspirowane typowo świątecznymi smakami. W tegorocznym poradniku znajdziecie moje autorskie przepisy na takie pyszności jak: świąteczna jaglanka, wegetariański pasztet z kalafiora, śledzie w grzybach, barszcz z jabłkami, czekoladowy suflet, bezglutenowe pierniki (mój coroczny hit!) i wiele, wiele innych. Jestem pewna, że każdy z Was znajdzie tu coś idealnego na swój świąteczny stół” – pisze Anna Lewandowska.

A na waszych stołach, jakie potrawy zagoszczą?

https://www.instagram.com/p/B6NUwJqhdpj/

kk

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ