Anna Lewandowska gotowa na święta. Hitem będą bezglutenowe pierniki?

Anna Lewandowska bardzo lubi przedświąteczny czas. Boże Narodzenie zawsze spędza z rodziną bliższą i dalszą. A jak święta, to też jedzenie! Trenerka jest specjalistką w tym zakresie i ma zdrowe alternatywy produktów.

Anna Lewandowska gotowa na święta. Hitem będą bezglutenowe pierniki?

Anna Lewandowska o odpowiednią dietę dba nawet podczas świąt. Trenerka wychodzi z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch i na święta przygotowała zdrowe alternatywy świątecznych dań.   

„Jak co roku przygotowałam dla Was specjalny poradnik z przepisami na świąteczne dania. W końcu Boże Narodzenie tuż-tuż! Przepis na udane Święta udało mi się wypracować już wiele lat temu. Wracam do niego co roku i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł! To przede wszystkim rodzinna atmosfera, ale też chwila refleksji i odpoczynku, zapach choinki i dużo dobrego, ale jednocześnie zdrowego… jedzenia!” – napisała na Instagramie.

Jak co roku, dzieli się przepisami inspirowane typowo tradycyjnymi daniami bożonarodzeniowymi. Będzie wegetariańsko, wegańsko i bezglutenowo – nawet pierniczki są inne niż zwykle, ale podobno bardzo, bardzo smaczne!

„Uwielbiam eksperymentować w kuchni i opracowywać zdrowe wersje tradycyjnych przepisów, a także wymyślać zupełnie nowe dania, oczywiście inspirowane typowo świątecznymi smakami. W tegorocznym poradniku znajdziecie moje autorskie przepisy na takie pyszności jak: świąteczna jaglanka, wegetariański pasztet z kalafiora, śledzie w grzybach, barszcz z jabłkami, czekoladowy suflet, bezglutenowe pierniki (mój coroczny hit!) i wiele, wiele innych. Jestem pewna, że każdy z Was znajdzie tu coś idealnego na swój świąteczny stół” – pisze Anna Lewandowska.

A na waszych stołach, jakie potrawy zagoszczą?

kk

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....