Anna Lewandowska gorzej czuje się w ciąży? Wiemy!

Ania Lewandowska spodziewa się drugiego ciąży. Trenerka jednak nadal  jest aktywna, a jak czuje się w stanie błogosławionym? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Ania Lewandowska w poprzedniej ciąży była aktywna, dużo ćwiczyła i do ostatnich dni do porodu towarzyszyła jej energia. Teraz trenerka drugi raz jest w ciąży. Co pisze o aktywności fizycznej kobiet ciężarnych?    

„Kobiety w ciąży, które były wcześniej aktywne i wykonywały treningi  aerobowe o dużej intensywności, jak najbardziej mogą kontynuować swoją aktywność pod warunkiem, że lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań. Pamiętajcie o tym koniecznie! Każda kobieta jest inna, u każdej ciąża przebiega inaczej, dlatego nie pomijajcie tego kroku. Nic na siłę, ciąża to szczególny okres – zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz maluszka stawiajcie zawsze na pierwszym miejscu dodaje” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

„Czuje, że styczniowy #CampByAnn będzie wyzwaniem również dla mnie i mojego tętna” – w innym wpisie pisała trenerka.

https://www.instagram.com/p/B6FhC3jhCKW/

Jednak internauci zaniepokoili się postami trenerki, czy żona Roberta Lewandowskiego jest w słabszej formie?

„Czyżbyś Aniu w tej ciąży czuła się gorzej? Pozdrawiam Cię i trzymaj się cieplutko, jeszcze troszkę i będzie was więcej w domku”- napisał jeden z fanów.

„Nieeeee! Inaczej! Ale nadal aktywnie” – odpisała na Instagramie.

Skoro nadal dużo dzieje się, to dobry znak! Oby tak dalej!

Ania Lewandowska znajduje czas nie tylko na pracę, ale też na drobne przyjemności, a jak zbliżające się święta Bożego Narodzenia, to czas pieczenie pierników!

https://www.instagram.com/p/B6G8U_4hvHg/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ