Anna Lewandowska gorzej czuje się w ciąży? Wiemy!

Ania Lewandowska spodziewa się drugiego ciąży. Trenerka jednak nadal  jest aktywna, a jak czuje się w stanie błogosławionym? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Ania Lewandowska w poprzedniej ciąży była aktywna, dużo ćwiczyła i do ostatnich dni do porodu towarzyszyła jej energia. Teraz trenerka drugi raz jest w ciąży. Co pisze o aktywności fizycznej kobiet ciężarnych?    

„Kobiety w ciąży, które były wcześniej aktywne i wykonywały treningi  aerobowe o dużej intensywności, jak najbardziej mogą kontynuować swoją aktywność pod warunkiem, że lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań. Pamiętajcie o tym koniecznie! Każda kobieta jest inna, u każdej ciąża przebiega inaczej, dlatego nie pomijajcie tego kroku. Nic na siłę, ciąża to szczególny okres – zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz maluszka stawiajcie zawsze na pierwszym miejscu dodaje” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

„Czuje, że styczniowy #CampByAnn będzie wyzwaniem również dla mnie i mojego tętna” – w innym wpisie pisała trenerka.

View this post on Instagram

??TĘTNO KOBIETY W Ciąży podczas treningu to temat rzeka, zagadnienie, które od dawna mnie fascynuje! Niesamowite, jak zmienia się tętno u kobiety w ciąży. Zwykłe wchodzenie po schodach czasem powoduje zadyszkę (u mnie, wytrenowanej/wysportowanej osoby?)ale wystarczy spokojny wdech i tętno wraca do normy. Czuje, że styczniowy #CampByAnn będzie wyzwaniem również dla mnie i mojego tętna. Przez lata uznawano, że tętno kobiet w ciąży podczas treningu nie powinno przekaraczać⚠️ 140 uderzeń/min. Ale zawsze powtarzam, największy wpływ na tętno ma stopień aktywności przed ciążą, co potwierdzają również najnowsze badania. W ciąży można kontynuować aktywność. Warunek?! Lekarz? prowadzący nie widzi przeciwwskazań. W przypadku zdrowych kobiet Departament Zdrowia i Opieki Społecznej uważa, że u wytrenowanych osób wynosić może nawet ⚠️powyżej 150 uderzeń na minutę, zaleca też co najmniej⚠️ 150 minut tygodniowo aktywności aerobowej o umiarkowanej intensywności- najlepiej rozłożonej na cały tydzień – bez żadnych limitów tętna. Jak kontrolować tętno? ➡️Używając pulsometr ➡️Nie doprowadzaj do zadyszki unikając zbyt dużej intensywności, tak, aby wyrównanie oddechu nie trwało dłużej niż 15 min. ➡️Trenuj tak, aby normalna rozmowa podczas ćwiczeń nie stanowiła dla Ciebie wysiłku. _________ No i najważniejsze SŁUCHAJ SWOJEGO ORGANIZMU!❣️? To Twój najlepszy doradca. Jako pierwszy da sygnał, czy wszystko jest w porządku. Ćwiczenia są po to, abyś mogła się zrelaksować, rozruszać i wzmocnić, a nie po to żeby zmęczyć. ?? _________ NOWY POST NA BLOGU WWW.HPBA. PL #annalewandowska #pregnant #pregnantworkout #fitmom #photo @szulcworks

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Jednak internauci zaniepokoili się postami trenerki, czy żona Roberta Lewandowskiego jest w słabszej formie?

„Czyżbyś Aniu w tej ciąży czuła się gorzej? Pozdrawiam Cię i trzymaj się cieplutko, jeszcze troszkę i będzie was więcej w domku”- napisał jeden z fanów.

„Nieeeee! Inaczej! Ale nadal aktywnie” – odpisała na Instagramie.

Skoro nadal dużo dzieje się, to dobry znak! Oby tak dalej!

Ania Lewandowska znajduje czas nie tylko na pracę, ale też na drobne przyjemności, a jak zbliżające się święta Bożego Narodzenia, to czas pieczenie pierników!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....