Anna Lewandowska gorzej czuje się w ciąży? Wiemy!

Ania Lewandowska spodziewa się drugiego ciąży. Trenerka jednak nadal  jest aktywna, a jak czuje się w stanie błogosławionym? Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Ania Lewandowska w poprzedniej ciąży była aktywna, dużo ćwiczyła i do ostatnich dni do porodu towarzyszyła jej energia. Teraz trenerka drugi raz jest w ciąży. Co pisze o aktywności fizycznej kobiet ciężarnych?    

„Kobiety w ciąży, które były wcześniej aktywne i wykonywały treningi  aerobowe o dużej intensywności, jak najbardziej mogą kontynuować swoją aktywność pod warunkiem, że lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań. Pamiętajcie o tym koniecznie! Każda kobieta jest inna, u każdej ciąża przebiega inaczej, dlatego nie pomijajcie tego kroku. Nic na siłę, ciąża to szczególny okres – zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz maluszka stawiajcie zawsze na pierwszym miejscu dodaje” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

„Czuje, że styczniowy #CampByAnn będzie wyzwaniem również dla mnie i mojego tętna” – w innym wpisie pisała trenerka.

View this post on Instagram

??TĘTNO KOBIETY W Ciąży podczas treningu to temat rzeka, zagadnienie, które od dawna mnie fascynuje! Niesamowite, jak zmienia się tętno u kobiety w ciąży. Zwykłe wchodzenie po schodach czasem powoduje zadyszkę (u mnie, wytrenowanej/wysportowanej osoby?)ale wystarczy spokojny wdech i tętno wraca do normy. Czuje, że styczniowy #CampByAnn będzie wyzwaniem również dla mnie i mojego tętna. Przez lata uznawano, że tętno kobiet w ciąży podczas treningu nie powinno przekaraczać⚠️ 140 uderzeń/min. Ale zawsze powtarzam, największy wpływ na tętno ma stopień aktywności przed ciążą, co potwierdzają również najnowsze badania. W ciąży można kontynuować aktywność. Warunek?! Lekarz? prowadzący nie widzi przeciwwskazań. W przypadku zdrowych kobiet Departament Zdrowia i Opieki Społecznej uważa, że u wytrenowanych osób wynosić może nawet ⚠️powyżej 150 uderzeń na minutę, zaleca też co najmniej⚠️ 150 minut tygodniowo aktywności aerobowej o umiarkowanej intensywności- najlepiej rozłożonej na cały tydzień – bez żadnych limitów tętna. Jak kontrolować tętno? ➡️Używając pulsometr ➡️Nie doprowadzaj do zadyszki unikając zbyt dużej intensywności, tak, aby wyrównanie oddechu nie trwało dłużej niż 15 min. ➡️Trenuj tak, aby normalna rozmowa podczas ćwiczeń nie stanowiła dla Ciebie wysiłku. _________ No i najważniejsze SŁUCHAJ SWOJEGO ORGANIZMU!❣️? To Twój najlepszy doradca. Jako pierwszy da sygnał, czy wszystko jest w porządku. Ćwiczenia są po to, abyś mogła się zrelaksować, rozruszać i wzmocnić, a nie po to żeby zmęczyć. ?? _________ NOWY POST NA BLOGU WWW.HPBA. PL #annalewandowska #pregnant #pregnantworkout #fitmom #photo @szulcworks

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Jednak internauci zaniepokoili się postami trenerki, czy żona Roberta Lewandowskiego jest w słabszej formie?

“Czyżbyś Aniu w tej ciąży czuła się gorzej? Pozdrawiam Cię i trzymaj się cieplutko, jeszcze troszkę i będzie was więcej w domku”- napisał jeden z fanów.

“Nieeeee! Inaczej! Ale nadal aktywnie” – odpisała na Instagramie.

Skoro nadal dużo dzieje się, to dobry znak! Oby tak dalej!

Ania Lewandowska znajduje czas nie tylko na pracę, ale też na drobne przyjemności, a jak zbliżające się święta Bożego Narodzenia, to czas pieczenie pierników!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...