Maja Kapłon z "The Voice of Poland" walczy o zdrowie. Czeka ją poważna operacja

Maja Kapłon z „The Voice of Poland” walczy o zdrowie. Czeka ją poważna operacja

Maja Kapłon jeszcze niedawno śpiewała w „The Voice of Poland”, a teraz walczy o zdrowie. Przed wokalistką poważna operacja kręgosłupa. Młoda artystka prosi fanów o wsparcie!

Maja Kapłon z „The Voice of Poland” walczy o zdrowie. Czeka ją poważna operacja

Nie jedna, a osiemnaście operacji

Maja Kapłon już podczas przesłuchań do programu „The Voice of Poland” mówiła, że ma poważne kłopoty z kręgosłupem. W swoim życiu przeszła aż osiemnaście operacji. W wieku dwudziestu lat miała mieć ostatni zabieg.

„Urodziłam się ze skrzywieniem kręgosłupa. Gdybyś spojrzał na zdjęcie rentgenowskie, zobaczyłbyś jak moje kręgi, układają się w literę S. Gdy miałam cztery lata, lekarze włożyli mnie w gipsowy gorset, a rodzice usłyszeli, że kiedyś będę potrzebowała operacji. Nie była to jedna operacja, ale aż osiemnaście!

Pierwszy raz operowano mnie, gdy skończyłam osiem lat. Gdy o tym pomyślę, widzę śruby w czaszce i kolanach, a do nich przymocowane linki, na których końcach były woreczki obciążające. Leżałam tak 2 tygodnie. Kolejne zabiegi nie były wcale łatwiejsze”  – czytamy na stronie zbiórki.

https://www.instagram.com/p/B4ASmgVDNHb/

Złamany pręt

Maja Kapłon ma w kręgosłupie pręt, który stabilizował jej postawę. Niestety dwa lata temu złamał się, o czym nie poinformowali jej lekarze. 

„Wszystko pokomplikowało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i  kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach. Po badaniach okazało się, że stalowy pręt, który miał trzymać mój kręgosłup już do końca życia – pękł!

Kiedy wszystko zaczęło się układać, mój wróg znów wrócił i to z siłą większą niż kiedykolwiek. Leżę w łóżku, nie pracuję, nie kontynuuję pasji i miłości, jaką jest muzyka. Pierwszy raz w życiu po wielu koncertach, które zagrałam dla potrzebujących, bo dobrze wiem, jak to jest żyć w ciągłym ograniczeniu, ten pierwszy raz pomocy potrzebuję ja.

Operacja w Nowym Jorku to moja jedyna szansa na normalne życie. Moje zdrowie wyceniono na ponad 5 milionów złotych. Pomóż mi znów stanąć na nogi, znów znaleźć się na ukochanej scenie!” -mówi Maja Kapłon.

Młoda artystka wierzy, że uda się zebrać pieniądze na niezbędną operację, zabieg zostanie przeprowadzony pomyślnie, a ona jeszcze kiedyś stanie na scenie. Trzymamy kciuki i zachęcamy do wsparcia!

„Kochani, jeśli się uda – będę wam dłużna lata śpiewu i lata mojego wsparcia, wszelkiego, w słowach i melodiach. Ściskam z całego serca!” – czytamy na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B3NJv4yI9gN/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: siepomaga.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ