Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska została ambasadorką znanej marki! Co będzie promować trenerka?

Ania Lewandowska nawiązała nową współpracę! Trenerka została ambasadorką wody Kinga Pienińska. Już niedługo pojawią się reklamy z udziałem żony „Lewego”. A co o kampanii marki mówi sama zainteresowana?

Ania Lewandowska została ambasadorką znanej marki! Co będzie promować trenerka?

Ania Lewandowska została nową ambasadorką znanej marki. Trenerka nawiązała współpracę z wodą Kinga Pienińska. Sportsmenka wystąpi w reklamach, a także jej wizerunek pojawi się opakowaniach produktów. Gwiazda od zawsze podkreśla, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Cieszy się, że wraz z marką będzie promować filozofię zdrowego życia.

„Kochani! Jak wiecie, od zawsze podkreślam rolę regularnego picia wody w codziennym życiu. ?

Wspólnie z naturalną wodą mineralną Kinga Pienińska będziemy propagować odpowiednie nawadnianie organizmu!???

Jestem dumna, że teraz hasło WODA TO ŻYCIE jest jeszcze bliższe mojej filozofii. #ambasador #healthy #woda #zdrowie #healthyplanbyann #annalewandowska #kingapieninska” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

„Cieszę się, że marka Kinga Pienińska zaprosiła mnie do współpracy. Jako osoba promująca zdrowy tryb życia doskonale wiem, jak ważnym elementem diety jest odpowiednie nawadnianie organizmu i jak istotną rolę pełni w tym względzie regularne picie wody- powiedziała ambasadorka marki w rozmowie z dziennikarzami.

https://www.instagram.com/p/BeBdm-4FRLx/?taken-by=annalewandowskahpba

Wybór Anny Lewandowskiej był oczywisty

Przedstawiciele marki Kinga Pienińska chcieli, aby ich produkt promowała osoba aktywna, której bliskie jest prawidłowe odżywianie oraz dbałość o zdrowie. Nic dziwnego, że wybór padł na Annę Lewandowską! Mają również nadzieję, że trenerce ich woda przypadnie do gustu.

„Chcieliśmy, aby Kingę Pienińską promowała osoba, którą Polacy kojarzą z dobrym stylem  i zdrowym odżywianiem. Zależało nam, żeby  była to kobieta aktywna, znana z bezkompromisowości w sprawach zdrowia i odżywiania. Kiedy już nazwaliśmy te cechy, wybór Anny Lewandowskiej okazał się naturalny. Pozostało nam tylko dać Annie okazję, żeby mogła przekonać się o smaku i jakości naszej wody. Cieszymy się, że Kinga Pienińska przypadła jej do gustu”- zdradziła Agnieszka Supińska, rzecznik prasowy marki.

Lubicie wodę marki Kinga Pienińska? 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ