Agnieszka Chylińska o swoich dzieciach! Tak zabawnej historii jeszcze nie słyszeliśmy

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej intrygujących polskich piosenkarek. Na scenie jest gwiazdą, a w domu troskliwą mamą. Jednak nawet w domowym zaciszu jej szalona natura daje o sobie znać. Jak się zachowują dzieci artystki? Wcale nie są lepsze! 😉

Agnieszka Chylińska o swoich dzieciach! Tak zabawnej historii jeszcze nie słyszeliśmy

Agnieszka Chylińska kilkanaście dni temu pokazała światu swoją najnowszą płytę “Pink Punk”. Artystka w swoich utworach nie unika trudnych tematów oraz ostrych, zaskakujących sformułowań. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, że ma duży problem z zaakceptowaniem przemijania. Wciąż czasami myśli o sobie, jak o nastolatce. 

“Nie zmienię tego, że są troski. Mam problem z przemijaniem, tego jest dużo na płycie […] Ja dużo się zatrzymałam się w myśleniu o sobie, lubiłam siebie jako gówniarę, jak byłam małą dziewczynką” – mówiła piosenkarka. 

Mali dorośli

Teraz Agnieszka Chylińska jest żoną Marka i mamą trójki dzieci. Jakie są jej pociechy? Artystka ma wrażenie, że czasami zachowują się jak dorośli ludzie!

“Moje dzieci, to niezwykłe, ale ja jak z nimi rozmawiam, to mam wrażenie, że gadam z trzydziestoparoletnimi ludźmi. Jest taka rozmowa. ja siedzę w kuchni, rozkminiam, kontestuję. I jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną a 8-letnią Esterą. Krystyna do mnie mówi: Mamo. A może byś sobie zrobiła różowe włosy, na co moja Estera: Nie, nie, wydaje mi się, że będzie zbyt przerysowana” – opowiedziała Agnieszka Chylińska.

Niewinne plamy na telewizorze

Gwiazda przytoczyła jeszcze jedną zabawną historię ze swojego domu!

“Piłka nożna, ja uwielbiam. U nas w domu jest ogromny syf, ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony. Była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze. Marek podchodzi i mówi: kto zrobił takie plamy na telewizorze? A Krystyna mnie pod***liła i mówi: A bo mama nam pokazywała nam, z którym piłkarzem się ożeni” – zdradziła wokalistka.

U was w domu też jest tak wesoło?

————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1745 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski miał anoreksję! Poruszające wyznanie aktora

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów odważnym wyznaniem. Aktor przyznał, że jako nastolatek zmagał się z anoreksją....