To już koniec "Mam talent"? TVN podjęło decyzję!

Agnieszka Chylińska o swoich dzieciach! Tak zabawnej historii jeszcze nie słyszeliśmy

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej intrygujących polskich piosenkarek. Na scenie jest gwiazdą, a w domu troskliwą mamą. Jednak nawet w domowym zaciszu jej szalona natura daje o sobie znać. Jak się zachowują dzieci artystki? Wcale nie są lepsze! 😉

Agnieszka Chylińska o swoich dzieciach! Tak zabawnej historii jeszcze nie słyszeliśmy

Agnieszka Chylińska kilkanaście dni temu pokazała światu swoją najnowszą płytę “Pink Punk”. Artystka w swoich utworach nie unika trudnych tematów oraz ostrych, zaskakujących sformułowań. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, że ma duży problem z zaakceptowaniem przemijania. Wciąż czasami myśli o sobie, jak o nastolatce. 

“Nie zmienię tego, że są troski. Mam problem z przemijaniem, tego jest dużo na płycie […] Ja dużo się zatrzymałam się w myśleniu o sobie, lubiłam siebie jako gówniarę, jak byłam małą dziewczynką” – mówiła piosenkarka. 

Mali dorośli

Teraz Agnieszka Chylińska jest żoną Marka i mamą trójki dzieci. Jakie są jej pociechy? Artystka ma wrażenie, że czasami zachowują się jak dorośli ludzie!

“Moje dzieci, to niezwykłe, ale ja jak z nimi rozmawiam, to mam wrażenie, że gadam z trzydziestoparoletnimi ludźmi. Jest taka rozmowa. ja siedzę w kuchni, rozkminiam, kontestuję. I jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną a 8-letnią Esterą. Krystyna do mnie mówi: Mamo. A może byś sobie zrobiła różowe włosy, na co moja Estera: Nie, nie, wydaje mi się, że będzie zbyt przerysowana” – opowiedziała Agnieszka Chylińska.

Niewinne plamy na telewizorze

Gwiazda przytoczyła jeszcze jedną zabawną historię ze swojego domu!

“Piłka nożna, ja uwielbiam. U nas w domu jest ogromny syf, ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony. Była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze. Marek podchodzi i mówi: kto zrobił takie plamy na telewizorze? A Krystyna mnie pod***liła i mówi: A bo mama nam pokazywała nam, z którym piłkarzem się ożeni” – zdradziła wokalistka.

U was w domu też jest tak wesoło?

————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2001 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę i to wyzwanie”
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę to wyzwanie”

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Gwiazda prowadzi wiele projektów, a od niedawna catering! Jak jej...