Zdrowe, seksowne, ale wysportowane krągłości – nowy ideał piękna?

Jak wygląda nowy ideał piękna?

Mia Sand pochodzi z Danii i ma 31 lat. To matką dwójki chłopaków.  Z zawodu jest trenerką personalną oraz doradcą żywieniowym. Jest popularna na Instagramie – obserwuje ją tam ponad 1,2mln obserwujących. Pod każdym ze zdjęć zdobywa nawet kilkaset komentarzy. Ta kobieta kreuje nowy wizerunek piękna. A jej piękno to zdrowe, seksowne krągłości, przy jednoczesnym wysportowanym ciele. Jednak jeszcze bardziej seksi jest jej szczery uśmiech oraz pozytywny stosunek do życia.

Czy to nowy ideał piękna?

Dotychczasowa moda na przerażająco szczupłe, albo nawet wychudzone ciała, powoli przemija. Z obecnych trendów wynika, że najbardziej popularne stały się kobiece, aczkolwiek umięśnione sylwetki. Mia nie jest przykładem typowej kulturystki, całkowicie pozbawionej tkanki tłuszczowej. Kobieta jest reprezentantką tak zwanej figury „fit plus size”. Jednak ta Dunka to przykład na to, że większe rozmiary oraz sprawność fizyczna również idą ze sobą w parze. Zdrowy oraz wysportowany człowiek to niekoniecznie synonim chudego człowieka. Mia udowadnia, że z jej kształtami również można być pięknym, i przede wszystkim szczęśliwym. Ta trenerka taka ilość fanów zdobyła przede wszystkim swoją naturalnością, oraz szczerością. Mia nie kryje się ze swoimi niedoskonałościami oraz słabościami. Mówi o tym, że cykl menstruacyjny i hormony, mają duży wpływ na samopoczucie oraz wygląd. Z tymi faktami jednak żyje w zgodzie. W końcu, taka jest natura kobiet.

Mia wyznała także, że w przeszłości była smutna i zaniedbana. Jednak wzięła swój los w swoje ręce. Skończyła z użalaniem się nad sobą,  a jej Instagram obecnie to kopalnia wiedzy o zdrowiu, motywacja i inspiracja. Trenerka nieustannie zachęca do akceptacji, wiary w siebie, i odwagi. Czy to jej recepta na sukces? Wychodzi na to, że tak. Zdjęcia prezentują szczęśliwą, spełnioną, zadbaną i piękną kobietę. Która jest świadoma zarówno swoich atutów jak i ciała. Z perfekcją dobiera stylówkę, adekwatną do jej figury i warunków. Trenerka zbudza zaufanie, i po prostu, sympatię.

A jak wam podoba się taka sylwetka?

 

Foto: Screen Instagram

 

https://www.instagram.com/p/B395kmeDDu4/

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ