Justin Bieber prosi fanów, by wybrali garnitur na ślub!

Justin Bieber w złym stanie. Prosi fanów o modlitwę

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber w przeszłości był uzależniony od różnych substancji, a także zmaga się z depresją. Teraz właśnie ma gorszy czas, o czym sam poinformował fanów. Wierzy, że nadejdą lepsze dni, a tymczasem prosi fanów o modlitwę.

Justin Bieber w złym stanie. Prosi fanów o modlitwę

Justin Bieber od wielu lat zmaga się ze stanami depresyjnymi. Gdy fanom wydaje się, że wszystko powinno być w porządku, a jego małżeństwo kwitnie, to wokalista informuje, że nie jest w najlepszej kondycji psychicznej. Jednak jest przekonany, że tak jak zawsze, wróci do dobrej formy. Jednak apeluje do fanów o modlitwę. Wierzy, że Bóg mu dopomoże, by stanął na nogi. 

„Chciałem, żebyście byli na bieżąco informowani, mam nadzieję, że to przez co przechodzę  będzie rezonować z wami. Bardzo się zmagam. Po prostu czuję, że jestem daleko od samego siebie, czuję się dziwnie… Zawsze dochodzę do siebie, więc nie martwcie się. Chcę po prostu zwrócić się do was i poprosić: módlcie się za mnie. Bóg jest wierny, a modlitwy naprawdę działają – napisał Justin Bieber na Instagramie do swoich fanów.

https://www.instagram.com/p/Bu0VXDpHSxf/

Pamiętamy o Tobie, Justin

Internauci otoczyli go wsparciem oraz modlitwą. 

„Trzymaj się, dasz radę, Justin”

„Wyjdziesz z tego, będzie dobrze”,

„Modlę się za ciebie Justin. Podtrzymuj rękę, Jezus cię … nie zawiedzie”,

„Modlę się za ciebie Justin. Oddajcie wszystkie swoje zmagania Panu. Mt 11: 28-30 28 „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy jesteście zmęczeni i obciążeni, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest łatwe, a brzemię moje lekkie” – pisali internauci.

Mamy nadzieję, że wokalista dojdzie do siebie i jeszcze nieraz usłyszymy go na scenie. Mocno trzymamy kciuki!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Lou Stejskal – https://www.flickr.com/photos/loustejskal/26304616840/in/photostream/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54868007

ZOSTAW ODPOWIEDŹ