Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży? Gwiazda napisała, co dalej z jej treningami

Ania Lewandowska wypuściła na rynek KOSMETYKI! „2 lata pracy i mamy to”

Ania Lewandowska zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda może pochwalić się własną linią kosmetyczną o nazwie „Phlov”. Czy jej produkty podbiją rynek? Przeczytajcie, co o nich wiemy!

Ania Lewandowska wypuściła na rynek KOSMETYKI! „2 lata pracy i mamy to”

To właśnie dziś Ania Lewandowska zdradziła, że stworzyła linię kosmetyków „Phlov”, które są innowacyjne, naturalne, a do tego jeszcze wegańskie. Po dwóch latach pracy „ujrzały” światło dzienne.

„To już dziś, już teraz! Złap swój Phlov!
Kochani, razem z moim Teamem specjalistów stworzyliśmy dla Was NOWY, wspaniały produkt
? @phlov_by_anna_lewandowska
Przeszło dwa lata pracy i mamy to!
Jedyne takie na polskim rynku KOSMETYKI
➡️innowacyjne
➡️naturalne
➡️wegańskie” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

Brzmi dobrze!

View this post on Instagram

To już dziś, już teraz! Złap swój Phlov! Kochani, razem z moim Teamem specjalistów stworzyliśmy dla Was NOWY, wspaniały produkt ? @phlov_by_anna_lewandowska Przeszło dwa lata pracy i mamy to! Jedyne takie na polskim rynku KOSMETYKI ➡️innowacyjne ➡️naturalne ➡️wegańskie W ten projekt włożyłam mnóstwo czasu i … jeszcze więcej serca. 1000% zaangażowanie było niezwykłym wyzwaniem, którego efekty przeszły najśmielsze oczekiwania??, o czym, mam nadzieje, przekonacie się same! Każdy szczegół: skład, zapach, konsystencja zostały odpowiednio dobrane i dopracowane. Korzystaliśmy (uwaga!) z NAJLEPSZYCH surowców na świecie! To nie są TYLKO kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest Twój stan umysłu, Twoje FLOW. Czuję dumę na maxa, że mogę być tego częścią? Idźmy dalej! Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu BRAIN-SKIN⁉ To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii! Kosmetyki Phlov są PEŁNOWYMIAROWE ❤️? ZAPRASZAM CIĘ na oficjalną stronę www.phlov.com zamów SWOJE Phlov w przedsprzedaży! Tak na idealne rozpoczęcie Twojego dnia? ZACZYNAMY ?????? ____________________ It's today! Catch Your Flow! My dear followers: With my team of specialists I have created another wonderful product – @phlov_by_anna_lewandowska After 2 years of work, it’s finally here! Innovative, natural and vegan cosmetics! I am so glad to present my product. #zlapswojflow #phlov #flow #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Dużo czasu i serca

Trenerka w swój projekt włożyła dużo pracy, zaangażowania, a efekty widać gołym okiem. Każdy szczegół dotyczący kosmetyku został starannie dopracowany. Gwiazda ma nadzieję, że klienci również docenią surowce, które zostały jak najlepiej wyselekcjonowane.

„W ten projekt włożyłam mnóstwo czasu i … jeszcze więcej serca. 1000% zaangażowanie było niezwykłym wyzwaniem, którego efekty przeszły najśmielsze oczekiwania??, o czym, mam nadzieje, przekonacie się same!

Każdy szczegół: skład, zapach, konsystencja zostały odpowiednio dobrane i dopracowane. Korzystaliśmy (uwaga!) z NAJLEPSZYCH surowców na świecie!
To nie są TYLKO kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest Twój stan umysłu, Twoje FLOW. Czuję dumę na maxa, że mogę być tego częścią?” – cieszy się Ania Lewandowska.

https://www.instagram.com/phlov_by_anna_lewandowska/

„Idźmy dalej!
Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu BRAIN-SKIN⁉
To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii!
Kosmetyki Phlov są PEŁNOWYMIAROWE ❤️? ZAPRASZAM CIĘ na oficjalną stronę www.phlov.com zamów SWOJE Phlov w przedsprzedaży!
Tak na idealne rozpoczęcie Twojego dnia?
ZACZYNAMY ??????” – pisze trenerka.

Zamierzacie wypróbować kosmetyki Ani Lewandowskiej?

View this post on Instagram

Kosmetyki, które dbają o dobry nastrój Twojej skóry! Prawdziwa rewolucja w pielęgnacji zaczyna się teraz! Oto PHLOV [czytaj: flō] – wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki, które dbają nie tylko o skórę, lecz także o… doskonały nastrój! Nazwa nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie te doznania są motywem przewodnim marki. A to wszystko w duchu less waste, zgodnie ze światowymi trendami i w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny psychodermatologii! W swoich recepturach PHLOV, jako pierwsza marka kosmetyczna w Polsce, wykorzystuje rewolucyjne odkrycie z dziedziny neuronauki – BRAIN-SKIN. To połączenie między mózgiem i skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery. Opatentowane surowce aktywne oraz metody produkcji, roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów. Robi wrażenie? To nie koniec, bo kosmetyki PHLOV zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa. Zapraszamy do świata PHLOV. #smart #green #joy #phlov

A post shared by Phlov By Anna Lewandowska (@phlov_by_anna_lewandowska) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....