Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży? Gwiazda napisała, co dalej z jej treningami

Ania Lewandowska wypuściła na rynek KOSMETYKI! „2 lata pracy i mamy to”

Ania Lewandowska zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda może pochwalić się własną linią kosmetyczną o nazwie „Phlov”. Czy jej produkty podbiją rynek? Przeczytajcie, co o nich wiemy!

Ania Lewandowska wypuściła na rynek KOSMETYKI! „2 lata pracy i mamy to”

To właśnie dziś Ania Lewandowska zdradziła, że stworzyła linię kosmetyków „Phlov”, które są innowacyjne, naturalne, a do tego jeszcze wegańskie. Po dwóch latach pracy „ujrzały” światło dzienne.

„To już dziś, już teraz! Złap swój Phlov!
Kochani, razem z moim Teamem specjalistów stworzyliśmy dla Was NOWY, wspaniały produkt
? @phlov_by_anna_lewandowska
Przeszło dwa lata pracy i mamy to!
Jedyne takie na polskim rynku KOSMETYKI
➡️innowacyjne
➡️naturalne
➡️wegańskie” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

Brzmi dobrze!

View this post on Instagram

To już dziś, już teraz! Złap swój Phlov! Kochani, razem z moim Teamem specjalistów stworzyliśmy dla Was NOWY, wspaniały produkt ? @phlov_by_anna_lewandowska Przeszło dwa lata pracy i mamy to! Jedyne takie na polskim rynku KOSMETYKI ➡️innowacyjne ➡️naturalne ➡️wegańskie W ten projekt włożyłam mnóstwo czasu i … jeszcze więcej serca. 1000% zaangażowanie było niezwykłym wyzwaniem, którego efekty przeszły najśmielsze oczekiwania??, o czym, mam nadzieje, przekonacie się same! Każdy szczegół: skład, zapach, konsystencja zostały odpowiednio dobrane i dopracowane. Korzystaliśmy (uwaga!) z NAJLEPSZYCH surowców na świecie! To nie są TYLKO kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest Twój stan umysłu, Twoje FLOW. Czuję dumę na maxa, że mogę być tego częścią? Idźmy dalej! Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu BRAIN-SKIN⁉ To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii! Kosmetyki Phlov są PEŁNOWYMIAROWE ❤️? ZAPRASZAM CIĘ na oficjalną stronę www.phlov.com zamów SWOJE Phlov w przedsprzedaży! Tak na idealne rozpoczęcie Twojego dnia? ZACZYNAMY ?????? ____________________ It's today! Catch Your Flow! My dear followers: With my team of specialists I have created another wonderful product – @phlov_by_anna_lewandowska After 2 years of work, it’s finally here! Innovative, natural and vegan cosmetics! I am so glad to present my product. #zlapswojflow #phlov #flow #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Dużo czasu i serca

Trenerka w swój projekt włożyła dużo pracy, zaangażowania, a efekty widać gołym okiem. Każdy szczegół dotyczący kosmetyku został starannie dopracowany. Gwiazda ma nadzieję, że klienci również docenią surowce, które zostały jak najlepiej wyselekcjonowane.

“W ten projekt włożyłam mnóstwo czasu i … jeszcze więcej serca. 1000% zaangażowanie było niezwykłym wyzwaniem, którego efekty przeszły najśmielsze oczekiwania??, o czym, mam nadzieje, przekonacie się same!

Każdy szczegół: skład, zapach, konsystencja zostały odpowiednio dobrane i dopracowane. Korzystaliśmy (uwaga!) z NAJLEPSZYCH surowców na świecie!
To nie są TYLKO kosmetyki! Stworzyłam markę, w której kwintesencją jest Twój stan umysłu, Twoje FLOW. Czuję dumę na maxa, że mogę być tego częścią?” – cieszy się Ania Lewandowska.

https://www.instagram.com/phlov_by_anna_lewandowska/

“Idźmy dalej!
Zacznijmy dbać o swoją skórę z użyciem wszystkich zmysłów. Słyszałaś o innowacyjnym odkryciu BRAIN-SKIN⁉
To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii!
Kosmetyki Phlov są PEŁNOWYMIAROWE ❤️? ZAPRASZAM CIĘ na oficjalną stronę www.phlov.com zamów SWOJE Phlov w przedsprzedaży!
Tak na idealne rozpoczęcie Twojego dnia?
ZACZYNAMY ??????” – pisze trenerka.

Zamierzacie wypróbować kosmetyki Ani Lewandowskiej?

View this post on Instagram

Kosmetyki, które dbają o dobry nastrój Twojej skóry! Prawdziwa rewolucja w pielęgnacji zaczyna się teraz! Oto PHLOV [czytaj: flō] – wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki, które dbają nie tylko o skórę, lecz także o… doskonały nastrój! Nazwa nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie te doznania są motywem przewodnim marki. A to wszystko w duchu less waste, zgodnie ze światowymi trendami i w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny psychodermatologii! W swoich recepturach PHLOV, jako pierwsza marka kosmetyczna w Polsce, wykorzystuje rewolucyjne odkrycie z dziedziny neuronauki – BRAIN-SKIN. To połączenie między mózgiem i skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery. Opatentowane surowce aktywne oraz metody produkcji, roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów. Robi wrażenie? To nie koniec, bo kosmetyki PHLOV zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa. Zapraszamy do świata PHLOV. #smart #green #joy #phlov

A post shared by Phlov By Anna Lewandowska (@phlov_by_anna_lewandowska) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...