Roksana Węgiel o Bogu: Bez Niego nie udałoby mi się osiągnąć tych wszystkich sukcesów

Rozmowa z Roksaną Węgiel na Eurowizji! Jak wypadła młoda Polka?

Roksana Węgiel podczas Eurowizji dla dorosłych udzieliła krótkiego wywiadu. Młoda Polka opowiedziała o tym, jak czuła się podczas Eurowizji Junior w 2018 roku, a także przypomniano jej piosenkę.

Ze zwyciężczynią Eurowizji Junior, Roksaną Węgiel, przeprowadzono krótką rozmowę. Pokazano też jej występ z piosenką “Anyone I Want to be”.

„Jestem bardzo podekscytowana, że jestem tutaj. Byłam bardzo zdenerwowana, to było najlepsze doświadczenie w moim życiu, była to ogromna przygoda, nie traktowałam tego jako konkurs. – powiedziała Roksana Węgiel po angielsku.

Młoda gwiazda doskonale wypadła podczas tej rozmowy, znalazła również czas, aby zwiedzić Izrael.

“Hejka kochani!🌴 Właśnie szykuje się do wyjazdu do Izraela i już nie mogę się doczekać ! Znacie jakieś fajne miejscówki które można tam zwiedzić ?☀️” – pytała artystka. 

Eurowizja Junior 2019

A kiedy odbędzie się druga edycja Eurowizji Junior?

Finałowy koncert czeka nas 24 listopada 2019 w Arenie Gliwice. Znamy już oficjalne logo i slogan  konkursu Eurowizji Junior 2019 – „Share the Joy”.

-Latawiec symbolizuje wolność, lekkość, wszystko, co w życiu najpiękniejsze. Ale żeby poleciał, musimy współdziałać. Taka idea przyświeca tegorocznej edycji Eurowizji Junior 2019. Gospodarze i organizatorzy wydarzenia, Europejska Unia Nadawców i Telewizja Polska, chcą pokazać kilkudziesięciu milionom widzów, że można wiele rzeczy robić razem. Wspólna aktywność sprawia, że stajemy się lepsi, mądrzejsi, bardziej wrażliwi. Po prostu – warto dzielić się radością! Dlatego hasłem tegorocznej edycji konkursu jest właśnie „Share The Joy” – czytamy w komunikacie TVP.

Czekacie na dziecięcą Eurowizję?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

602 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Puszcza białowieska
Ekspertyza: kopalnia “Jan Karski” grozi zniszczeniem przyrody Polesia

Powstanie kopalni węgla kamiennego „Jan Karski” może zagrozić cennym obszarom przyrodniczym oraz naruszyć zasoby wodne...