Monika Kuszyńska urodziła drugie dziecko! Artystka pokazała wyjątkowe zdjęcie

Monika Kuszyńska nagrała piosenkę dla synka! Jak Wam się podoba utwór?

Monika Kuszyńska w lutym tego roku po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka urodziła chłopca Jeremiasza. Zaledwie kilka miesięcy później wraz z mężem napisała piosenkę dla swojego synka! Jak wam się podoba utwór?

Radosna nowina

Monika Kuszyńska w lutym urodziła synka. Radosną nowiną podzielił się z fanami mąż piosenkarki, Kuba Raczyński. Zdradził również imię, jakie para wybrała dla chłopca. To była duża niespodzianka dla fanów, gdyż wokalistka nigdy nie mówiła w wywiadach o swoim stanie błogosławionym, a także nie pokazywała zdjęć z powiększającym się brzuszkiem.

„Taaak❤❤??

Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi!!!!❤❤❤❤????” – napisał muzyk pod cudną fotografią dziecięcej rączki.

Gwiazda w wywiadach wspominała, że w dniu wypadku prosiła Boga, aby dane jej kiedyś było, aby zostać mamą. Na szczęście jej marzenie spełniło się. Gratulujemy!

Monika Kuszyńska nagrała piosenkę dla synka! Jak Wam się podoba utwór?

Kilka miesięcy po porodzie Monika Kuszyńska wraz mężem napisała piosenkę, którą para zadedykowała przede wszystkim swojemu Jeremiaszowi, ale również wszystkim dzieciom, małym i dużym. Ukochany artystki zdradził, jak wyglądała praca nad utworem. To był spontaniczny pomysł.

„To piosenka zupełnie prosta, spontaniczna, od serca. Po prostu któregoś dnia usypiając małego trzymałem go w objęciach, a wolną ręką brzdąkałem jakąś melodyjkę. Kiedy zasnął zbudowałem wokół tamtych dźwięków większą formę. Monika to usłyszała, napisała równie spontanicznie słowa i postanowiliśmy to nagrać. Weszliśmy do studia na godzinę, Jeremi w tym czasie został pod opieką babci. W tak zwyczajny sposób powstała „Taka to miłość”- zdradził Jakub Raczyński w rozmowie z portalem viva.pl

Idealny utwór na Dzień Dziecka

– Napisaliśmy tę piosenkę z myślą o naszym synku, ale dziś dedykujemy ją wszystkim dzieciom, małym i dużym. Pozdrawiamy też wszystkich rodziców, którzy wiedzą, co czujemy.

Pod koniec maja spotkaliśmy się w naszym studiu i nagraliśmy ten utwór na „setkę”, oto efekt. Miłego słuchania. Monika i Kuba – czytamy napisy w nagraniu.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Monika Kuszyńska oraz https://www.instagram.com/monika_kuszynska_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ